iPhone XR ekran süresi testi sonuçları

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhaba. Bugün iPhone XR telefona, %65 parlaklık, Wi-Fi açık Bluetooth kapalı ve arka planda uygulama özelliği kapalı şekilde test yaptım. 100'den 20'ye kadar normal pil modu ile. 20'den sonra düşük güç modu ile gerçekleştirdim. Ne yalan söyleyeyim 8.30 saat şaşırttı beni. Hatta fazla bile geldi. Apple çalışanı daha güncelleme bile tam oturmamıştır telefona vs. dedi. Bir 15 gün sonra da bir daha denerim. Pil tam gücüne kavuşunca ve yazılım güncelleme oturunca.
Yarın da iPhone 11 Pro testi yapacağım :) Herkese iyi akşamlar. 13 dakika daha dayandı bu arada :D.

141107877_408581820421739_4923362973508060372_n.jpg

Sağlamlık testi mi hocam? 🤣 Güzel bilgilendirme. Bu telefona sahip olanalar karşılaştırma yapabilir.
:D
Aslında bu tam değer bile değil. Telefon 1 haftalık. Yazılım güncellemesi 1 hafta önce yapıldı. Daha arkada index yapıyor. Batarya tam gücüne kavuşmadı vs. vs. 15 gün sonra da test edeceğim. Fark o zaman tam anlaşılır.

Sadece YouTube testi olmuş bu, pil testi olmamış. Uygulamalar arasında geçiş, oyun oynama, Instagram ve Twitter kullanma, arama yapma, görüntülü görüşme ve birilerine fotoğraf, video atma çekme gibi eylemler gerçek sonucu verir. Bu ekran açık YouTube video oynatıyor sadece, internet hızlıysa zaten önden indiriyor sonra oynatıyor.

Sadece YouTube testi olmuş bu, pil testi olmamış. Uygulamalar arasında geçiş, oyun oynama, Instagram ve Twitter kullanma, arama yapma, görüntülü görüşme ve birilerine fotoğraf, video atma çekme gibi eylemler gerçek sonucu verir. Bu ekran açık YouTube video oynatıyor sadece, internet hızlıysa zaten önden indiriyor sonra oynatıyor.
Bunu zaten ben biliyorum. Özellikle kendim sahneleri el ile atlattım çoğu kez.

Yeni konular

Geri
Yukarı