Ekran Netliği Bozuldu

Mesut1782

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Asus g75wv Leptop Kullanıyorum Ekranı 17,3'' FULL HD LED Ekran (1920X1080) daha önce Ekrandaki netlik Çok güzeldi fakat bu son 2 gündür ekranımın netliği gitti ekranın her karesinde yukardan aşağıya inen çizgileri Siyah bir ekranda görebiliyorum Hatta bir windows penceresini Sürüklediğim zaman ve masaüstündeki bir öğeyi taşıdığım zaman bu çizgilerin ufaktan titreme yaptığını görebiliyorum..

Bazen beyaz kısımlarıda Kirli gösteriyor bu çizgiler. ufak karıncalı gibi Oyunları mesela Battlefield 4 ultra ve high seviyede rahatlıkla oynuyorum fakat bu çizgileri yine görebiliyorum netliğini bozuyor .Bu konuyla ilgilenip bana bu sorunu çözmemde bana yardımcı olacak arkadaşlara battlefield 3 premium edition origin hesabınımı vericeğim Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Kartı Gtx 670m 3 gb Evet en son güncel Geforce 337.88 Leptopun Ekranında karıncalanma var o kadarçok belli olmuyor mesela bazı sayfalara girdiğimde gri kısımda çok belli oluyor veya bazı siyah sayfalarda oyunlarda falan siyah ve tonlarında belli oluyor yukardan aşağıya inen o çizgiler netliiği bozuyor daha çok sorun nerden kaynaklınıyo olabilir ve nasıl çözebilirim.

Harici bir ekran dediğin FULL HD LED tv ye görüntü veriyorum böyle bir sorun yok gayet normal keskin görüntü. fakat benim leptopun LED ekranında az karıncalı ve titreşimli.. en son bios ayarlarına girip çıkmıştım ordan olabilir mi. ?

Bios güncel Ekran kartının bir performans düşüşlüğü yok herzaman ki gibi ama ekranın netliği gitti HD özelliği devre dışımı kaldı bilmiyorum ekran net değil. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı