Çözüldü Ekran parlaklığı sürekli kısılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FiratYldz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben AMD Radeon(tm) Graphics ekran kartım var. Laptopum AMD Ryzen 5 4600H işlemciye sahibim ben oyunlarda daha fazla FPS almak için AMD'nin driverını yükledim. Hiçbir problem yoktu. Fakat bir süreden sonra sesler bozulmaya başladı önceden böyle bir şey olmadığı için neden kaynaklandığını bir süre anlamadım. Fakat bir süre sonra driverı sildim herhalde bundan kaynaklanıyor diye evet ondan kaynaklanıyormuş. Sildim yeniden başlattım sesler düzgün geliyordu ama ekran parlaklığı kısık idi %100 olmasına rağmen %50'lerde gibiydi. Tekrar driverı indirdim sesler yine cızırtılı ama ekran düzeliyordu ben yanlış bir driverı mı indiriyorum anlayamadım. Bunun bir çözümünü bilen var mı gerçekten çok lazım. Şu an driverım silinik bir şekilde ekran parlaklığı kısık şekilde yazıyorum. Sesler şu anda düzgün çözümü olan bir video veya anlatım lütfen anlattın gerçekten çok uzun zamandır uğraşıyorum. Fakat olmuyor ya da bana benim yükleyeceğim driverı atın ben yanlışı yüklüyor da olabilirim gerçekten bilmiyorum.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Nasıl çözdüm ben de bilmiyorum. Windows 11'e geçtikten sonra kendi kendine düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin sorununuz sürücü kaynaklı duruyor. Laptoplarda dahili GPU sürücüsü olmadan ayarlar olmuyor.

Geri
Yukarı