Ekran paylaşımı için program önerisi

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Selam,

Online eğitimlerde karşı tarafa ekranımı paylaşmak istiyorum. Bağlantı hızı konusunda sıkıntım yok ama metinlerin okunaklı olmasını her program sağlayamıyor. Ekranda 4K olunca iyice sıkıntı çıkıyor zira çoğu araç 1080p üstünü desteklemiyor.
  • RustDesk kullanıyordum sorun çıktı.
  • TeamViewer oturum süresinden sorun çıkarıyor, atıyor sürekli.
  • AnyDesk gecikmeli ve düşük kaliteli(neden anlamadım).
  • Zoom süre sınırı var.
  • Google meet düşük çözünürlükte.
  • Discord Nitro istiyor(alsam iş görür mü emin değilim)
OBS Studio ile YouTube gizli yayın açsam. Vs anlık eğitimde gecikme olur mu? Nasıl bir çözüm üretebilirim? Yayında gecikmenin 0 olması gerekiyor.

Selam,

Online eğitimlerde karşı tarafa ekranımı paylaşmak istiyorum. Bağlantı hızı konusunda sıkıntım yok ama metinlerin okunaklı olmasını her program sağlayamıyor. Ekranda 4K olunca iyice sıkıntı çıkıyor zira çoğu araç 1080p üstünü desteklemiyor.
  • Rust kullanıyordum sorun çıktı.
  • TeamViewer oturum süresinden sorun çıkarıyor, atıyor sürekli.
  • AnyDesk gecikmeli ve düşük kaliteli(neden anlamadım).
  • Zoom süre sınırı var.
  • Google meet düşük çözünürlükte.
  • Discord Nitro istiyor(alsam iş görür mü emin değilim)
OBS Studio ile YouTube gizli yayın açsam. Vs anlık eğitimde gecikme olur mu? Nasıl bir çözüm üretebilirim? Yayında gecikmenin 0 olması gerekiyor.

Discord iş görür.

Hocam o sanırım ekran paylaşımı değil kaydı yapıyor sadece ve çok eski gibi?
Discord iş görür.
Discord Nitro direk kaynaktan yayın yapıyor çok kaliteli bir görüntü sağlıyor.

Evet Discord Nitro 1080p değil 4K 60FPS destekliyormuş ben 1080p 60 FPS sanıyordum o halde işimi görecektir.

Almaya uğraşıyorum, kartta para olduğu halde, banka onaylamadı 2 kart denedim şimdi bir süre bekleyin diyor sinir oldum ona. Sanal kart'a izin verimorlar mı acaba o yüzden mi böyle oldu. Bankadan şöyle SMS geliyor 2 aşamalı doğrulama sonrası;

Enpara.com kartinizla DISCORD* NITROMONTHLY firmasindan yaptiginiz 26.99 TL tutarindaki harcamaniz onaylanmamistir. Bu harcamayi siz yapmadiysaniz 0850 222 3663 numarali Cozum Merkezi mizi arayarak bildirimde bulunmanizi rica ederiz. B016

Hocam o sanırım ekran paylaşımı değil kaydı yapıyor sadece ve çok eski gibi?

Evet Discord Nitro 1080p değil 4K 60FPS destekliyormuş ben 1080p 60 FPS sanıyordum o halde işimi görecektir.

Almaya uğraşıyorum, kartta para olduğu halde, banka onaylamadı 2 kart denedim şimdi bir süre bekleyin diyor sinir oldum ona. Sanal Kart'a izin verimorlar mı acaba o yüzden mi böyle oldu. Bankadan şöyle SMS geliyor 2 aşamalı doğrulama sonrası;

Bir hata olmuş bende de Google Play'den film alırken aynı hata olmuştu ama para benden kesilmişti.

Geri
Yukarı