Ekran süreniz kaç saat?

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kötü temelimle mezun senemde sınava çalışmam gerekirken 1 soru bile çözmedim. 10 saat ekran süremin her bir dakikadından utanıyorum.

Screenshot_20231207_231851_Digital Wellbeing.jpg

Brawl Stars'ı sil önce. Youtubeunun geçmişini kapat geçmişini de sil ki sana bir şeyler önermesin telefona bakma. Ders çalışırken telefonu başka yere koy.

Sadece bunları yaptım 3.30 saat onun da büyük kısmı ders için harcamışımdır. Üzgünüm ama telefondan uzaklaşman lazım.

Brawl Stars'ı sil önce. Youtubeunun geçmişini kapat geçmişini de sil ki sana bir şeyler önermesin telefona bakma. Ders çalışırken telefonu başka yere koy.

Sadece bunları yaptım 3.30 saat onun da büyük kısmı ders için harcamışımdır. Üzgünüm ama telefondan uzaklaşman lazım.

Bs yi oynamamın tek sebebi sosyal medya da olmadığı için beynimin soru çözmekten kaçmak için kullandığı bir yol bs bitse erotik sitelere girmek istiyorum veya kulaklığı takıp müzik dinlemek istiyorum beynim soru çözmeyi reddediyor ve sürekli başka şeylere yöneliyor.

Normalde 1-2 saat bilgisayara geçecek vaktim oluyor, bu aralar hastalıktan dolayı evdeyim ondan arttı.

Bs yi oynamamın tek sebebi sosyal medya da olmadığı için beynimin soru çözmekten kaçmak için kullandığı bir yol bs bitse erotik sitelere girmek istiyorum veya kulaklığı takıp müzik dinlemek istiyorum beynim soru çözmeyi reddediyor ve sürekli başka şeylere yöneliyor.
Kendinizi zorlarsanız aşarsınız bunları. Kendini bu mesajda bile şartlandırmışsın. Brawl Stars'ı sil. İlk birkaç gün zorlanacaksın geri yükleyeceksin tahmin edebiliyorum ama kendini zorla. Youtube ana sayfana bakma. Ders mi izleyeceksin direkt arama kutucuğuna yaz izle çık. Mezun kaldığın bu sene artık zararın neresinden dönsen kârdır dostum.

Kendinizi zorlarsanız aşarsınız bunları. Kendini bu mesajda bile şartlandırmışsın. Brawl Stars'ı sil. İlk birkaç gün zorlanacaksın geri yükleyeceksin tahmin edebiliyorum.

Evet hem de 3 5 kere değil 10'dan fazla kez yaşadım.
Sadece önümde test kitabı var PC de ders videosu açık ama elim telefona hidiyor Reddit'e giriyorum borsaları takip ediyorum YT de sürekli ekonomi yorumları borsa yorumları izliyorum günümü böyle mahvediyorum offff.

Evet hem de 3 5 kere değil 10'dan fazla kez yaşadım.
Sadece önümde test kitabı var PC de ders videosu açık ama elim telefona hidiyor Reddit'e giriyorum borsaları takip ediyorum YT de sürekli ekonomi yorumları borsa yorumları izliyorum günümü böyle mahvediyorum offff.
Telefonu şarjı bitik şekilde en uzak olduğun yere koy ve ailenden şarjı saklamasını iste veya sen sakla. Deneyebilirsin bu yöntemi.
Kendine ödül de verebilirsin dersten sonra. Oyun gibi.

Geri
Yukarı