Ekran temizleyici leke bırakıyor

Daha fazla  
Merhaba, benim az önce sipariş ettiiğim Addison marka ekran temizleyicim geldi ve bende yanında gönderdikleri mikrofiber beze sıkarak ekrana hafifçe uyguladım fakat yandan baktığımda izler kaldığını gördüm. Ne kadar temizlersem temizliyim arkasında iz bırakıyordu ne önerirsiniz?

Hocam zaten yorumları kötü ve maalesef yapacak bir şey yok cam silme bezi ile deneyin oda olmazsa çöp.

Ekran temizleme kitinin en F/P ürünü. Hem leke bırakmaz hem koku yapmaz, iade edebiliyosanız edin bunu alın.

Hocam zaten yorumları kötü ve maalesef yapacak bir şey yok cam silme bezi ile deneyin oda olmazsa çöp.

Ekran temizleme kitinin en F/P ürünü. Hem leke bırakmaz hem koku yapmaz, iade edebiliyosanız edin bunu alın.
bu fakirin ürünü nü kullandınız mı? Leke konusunda şikayetim var The solution markası aldım mikrofiber bezi ile ekranda leke bıraktı ve silerkende yapış yapış doku bıraktı sanki beğenmedim. Evdeki TV'yi sildiğimde farklı bir bez ile leke yoktu fakat o bahsettiğim doku yada katmanı bırakıyor.

10 yıl önce aldığım addison ekran temizleme spreyi bitti o çok iyidi valla bunlardan.

Aga bir tane atlet alıyorsun bir de bunu alıyorsun.
Sulandırıp sulandırıp kullanıyorsun, ömür boyu temizlik derdin kalmıyor.

Abidik gubidik temizlik ürünlerine boşa para harcama.
Bunu telefon ekranlarında kullanabilir miyim? Yada 1 tane gözlük temizleme losyoyunu alacağım hem monitor hem telefon ekranı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı