Çözüldü Ekrana görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RNotchh

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba 2 3 yıldır kullandığım Rampage rm 344 monitörüm arada bir sinyal yok hatası veriyordu bende çözmek için gücünü kesip biraz bekletip geri takiyordum. Bu olay bayağı oldu ama kolayca duzeltiyordum yani ama bugün öyle olmadı. Her şeyi denedim ekran gelmedi. Bilgisayara güç veriyorum klavye ve fareden çalışmıyor. Yardım eder misiniz?

Çözüm
Klavye ve fare calısmıyor degil mi? Yoksa sadece monitör calısmıyor, klavye ve farenin ısıkları yanıyor mu?

Benim monitöre de aynısı olmuştu. Tamir ettirip kullanmaya devam etmiştim ancak bir süre sonra tekrar aynı durum oluştu. Yenisini aldım sonra. Teknik bilgim yok, neden oldu vesaire bilmiyorum ancak direkt bozulmuş olabilir monitör.

Sorunu çözdüm anakartımın grafik yongası yanmış bugün yenisini aldım taktım düzeldi cevaplarınız için teşekkür ederim.
Benim monitöre de aynısı olmuştu. Tamir ettirip kullanmaya devam etmiştim ancak bir süre sonra tekrar aynı durum oluştu. Yenisini aldım sonra. Teknik bilgim yok, neden oldu vesaire bilmiyorum ancak direkt bozulmuş olabilir monitör.

Klavye ve fare calısmıyor degil mi? Yoksa sadece monitör calısmıyor, klavye ve farenin ısıkları yanıyor mu?

Sorunu çözdüm anakartımın grafik yongası yanmış bugün yenisini aldım taktım düzeldi cevaplarınız için teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı