Çözüldü Ekranda beyaz bir leke

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, az önce laptopu açtım ve fark ettim ki köşede beyaz bir leke gibi bir şey laptopun sağ alt köşesinde idi. Laptop ekranı hiçbir şekilde darbe almamasına rağmen bugün böyle bir şey ortaya çıktı? Bu tam olarak nedir? Garantiye girermi. Çünkü ekrana bir baskı veya darbe söz konusu değil. Fotografı aşağıya bırakıyorum acil yardım edin. Kimis ekran kartını güncelle geçer diyor inşallah geçer. Yardımınızı bekliyorum.

IMG_20200529_201600.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20200529_212239.jpg
    IMG_20200529_212239.jpg
    194,4 KB · Görüntüleme: 427
Son düzenleme:
Sanirim ghosting yani gölgelenme problemi gibi görünüyor. Genel de fiziksel hasarla olan bir durum garantiye girer mi bilmiyorum.

Ghosting ile alakalı değil. Ayrıca ben şahsi eşyalarıma verdiğim değeri çoğu kişiye vermemişimdir. Kesinlikle fiziksel hasar da vermedim.Her ay bakım yapıyorum. Ekranında ona özel sıvı ile temizliyorum.
Merhabalar arkadaşlar, az önce laptopu açtım ve fark ettim ki köşede beyaz bir leke gibi bir şey laptopun sağ alt köşesinde idi. Laptop ekranı hiçbir şekilde darbe almamasına rağmen bugün böyle bir şey ortaya çıktı? Bu tam olarak nedir? Garantiye girermi. Çünkü ekrana bir baskı veya darbe söz konusu değil. Fotografı aşağıya bırakıyorum acil yardım edin. Kimis ekran kartını güncelle geçer diyor inşallah geçer. Yardımınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 576784

Resime tıklamadan bakın. Öbür türli gözükmemekte.

Geri
Yukarı