Ekranda beyaz leke

Wfazıl

Hectopat
Laptopumun sol üst köşe tarafında beyaz zeminde daha net gözüken beyaz leke var nedir bu, ne yapmalıyım?
IMG_20190928_213450.jpgInkedIMG_20190928_213519_LI.jpg

Dell inspiron 5570 alalı 1 sene oluyor aldığımdan beri hayrını göremedim her yerinde problem çıkıyor.

Daha da ilerler mi yoksa böyle kalır mı
Teknoloji şans işi. Benim de anakartımda bu tür şeyler başıma gelmişti.

İsterseniz servise verin. Yada 1 2 hafta gözlemleyin. Büyümüyorsa, yada ekranın başka yerinde çıkmıyorsa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Teknoloji şans işi. Benim de anakartımda bu tür şeyler başıma gelmişti.

İsterseniz servise verin. Yada 1 2 hafta gözlemleyin. Büyümüyorsa, yada ekranın başka yerinde çıkmıyorsa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Ya bir de servise göndermeye insan korkuyor kargoda daha beter hale gelir diye dediğiniz gibi bir kaç hafta bekleyim düzelmezse yollarım.
Kullanım şekline ve panel kalitesine göre değişir. Ama bunu bir hastalık gibi düşün, durmuyor malesef. Bende durmadı.
Eki Görüntüle 442779
youtube'de ölü/sıkışmış piksel onarma videoları var onlar işe yarar mı sen denedin mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı