Ekranda bozulmalar oluşuyor

ChikiTiger

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 4600H - GTX 1650 - 16GB 3200 MHz - Acer Nitro 5
Merhaba herkese, aşağıda eklediğim fotoğraftaki gibi ekranda bozulmalar oluşuyor. Sorun monitörde mi diye ekran kaydedicisi kullandım kayıtta da gözüküyor bozulma, yani monitörden kaynaklı değil aşağıdaki fotoğrafı da kayıt ederken denk geldi öyle aldım. Yaklaşık 0.1 s civarı sürüyor anlık gelip gidiyor ama işin garip tarafı sadece YouTube'da gezerken oluyor. Oyun oynarken veya masaüstünde hiç denk gelmedim. Sürücülerim güncel durumda sizce sebebi nedir?

Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba herkese, aşağıda eklediğim fotoğraftaki gibi ekranda bozulmalar oluşuyor. Sorun monitörde mi diye ekran kaydedicisi kullandım kayıtta da gözüküyor bozulma, yani monitörden kaynaklı değil aşağıdaki fotoğrafı da kayıt ederken denk geldi öyle aldım. Yaklaşık 0.1 s civarı sürüyor anlık gelip gidiyor ama işin garip tarafı sadece YouTube'da gezerken oluyor. Oyun oynarken veya masaüstünde hiç denk gelmedim. Sürücülerim güncel durumda sizce sebebi nedir?

Eki Görüntüle 2002506

Nedense o bende de başladı son 2 haftadır.

@BoşluktaDüşünenAdam Sadece ekranda oluşan bir sorun değil. Görüntü iletiminde değil görüntü oluşumunda hata var. Her zaman en son driveri kullanmanızı önermem bir önceki drivera geçip tekrar deneyin. DDU kullanarak driverinizi silebilirsiniz. Ekran kartınızın anakarta takılı slotuna bakmakta bir fayda var. Eğer laptop kullanıyorsanız da içini açıp bakabilirsiniz. Bu dediklerim cihaza yakın zamanda sert ve ani bir temas olduğunda yapın.

Eki Görüntüle 2002506

Donanım hızlandırma ayarını kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı