Çözüldü Ekranda devamlı siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

592371

Centipat
Arkadaşlar BIOS pilini çıkarıp taktım ama sonraki gün tekrar olmaya başladı BIOS pilini çıkarıyorum siyah ekran aldığımda 5 dakika bekletip takınca düzeliyor ama sonraki gün tekrar oluyor bilgisi olan yazarsa çok mutlu olurum.

Çözüm
Şu anda şu ışık yanıyor.

Arkadaşlar, ekrana hiçbir şekilde görüntü vermiyor 3 saattir falan. Yardımınız lazım. Tek çözüm BIOS pili mi yoksa başka bir nedenden olabilir mi?

Güç kaynağımda arıza varmış. Bir bilgisayarcıda fazla elektriği alıp tekrar çalıştırdıklarında gayet iyi çalıştı sadece kasayı kapattıktan sonra dahi fişe kapalı bırakmıyorum ve elektrik kesintilerine dikkat ediyorum. Aynı sorunu yaşayan varsa haberi olsun.
Şu anda şu ışık yanıyor.

Arkadaşlar, ekrana hiçbir şekilde görüntü vermiyor 3 saattir falan. Yardımınız lazım. Tek çözüm BIOS pili mi yoksa başka bir nedenden olabilir mi?

Güç kaynağımda arıza varmış. Bir bilgisayarcıda fazla elektriği alıp tekrar çalıştırdıklarında gayet iyi çalıştı sadece kasayı kapattıktan sonra dahi fişe kapalı bırakmıyorum ve elektrik kesintilerine dikkat ediyorum. Aynı sorunu yaşayan varsa haberi olsun.

Dosya Ekleri

• IMG20230802140401.jpg
    IMG20230802140401.jpg
    222,1 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı