Ekranda düz beyaz çizgiler oluşuyor

Ama tamamda ben PC nin hiç içini açıp oradaki kablolar ile uğraşmadım ki sadece aşağıda ki kasa kısmı temizleyen insanım
O zaman teknik destek almak dışında yapabileceğiniz bir şey yok gibi duruyor.
Peki sana bir soru 2 yıl masasında öyle duran laptop nasıl bu hale gelir
Benim monitörümde de o tarz çizgiler var ve kendi kendine oluştular yani bir cevabı yok, o biraz da şans işi.

O zaman garantiye göndereceksiniz. Yanlış bir şey yaparsanız kullanıcı hatası diye geri gönderirler. Garantiye falan gönderemem demişsiniz ama kendi kendine geçmez bu sorun. Sadece laptop içini temizleyen biriyseniz yapmanız neredeyse imkansız.
Kablo bence sağlam olma olasılığı %70, çünkü bir yerden düşmedi, bir şey olmadı. Sadece kablonun yeri değişip dediğiniz gibi ezilmiş olabilir, kablonun rahat olabileceği yere konumlandırsam sonuc ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı yatay olarak farklı pozisyanlarda inceleyin. Düzelme veya daha da kötüleşme olursa muhtemelen kablo ezilmesinden kaynaklıdır.
Laptopu masaya yan mı koyup gözlemleyeyim yani?
Ekranı yatay olarak farklı pozisyanlarda inceleyin. Düzelme veya daha da kötüleşme olursa muhtemelen kablo ezilmesinden kaynaklıdır.
IMG_20191113_204426_3.jpg

Çizgilerden birisi yok oldu ama geri çevirince aynı olay oldu yine 3 çizgi oldu
Yan çevirince ise görseldeki oluyor.

Laptopu masaya yan mı koyup gözlemleyeyim yani?

Eki Görüntüle 459080
Çizgilerden birisi yok oldu ama geri çevirince aynı olay oldu yine 3 çizgi oldu
Yan çevirince ise görseldeki oluyor
O ne hal! Senin panel kabloları hakkın rahmetine kavuşmuş ve daha fazla kablonun içinden geçme, hiç görüntü vermez olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı