Ekranda gri çizgiler oluşuyor

ARCHERr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba AMD 22.5.1'den 22.5.2'ye geçtiğimde ekranda gri çizgiler oluşmaya başladı daha sonra AMD clean Utility ile kaldırıp 22.5.1'e geri döndüm aradan bayağı bir zaman geçti ve bugün tekrar o çizgiler çıktı bu sefer bende yeni çıkan 22.6.1'i indirdim hala sorun aynı acaba Driver'dan mı kaynaklı bir sıkıntı yoksa monitörden mi? DisplayPort gayet normal çalışıyor bir sıkıntısı yok.

Gri Çizgi

Monitörde bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum mesela Wallpaper Engine açık olduğunda ana ekranda çizgiler çıkıyor veya Roblox oyununda tam ekran olduğunda bu çizgiler aşırı fazla çıkıyor ve FPS 20-30vs oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
15-21 gün arası teknik serviste kalır kart.
Çok faktör var burada hocam. Kargolama, kargonun ulaşması, onların iş günleri içinde ürünle ilgilenip iş emri çıkarıp duruma göre onarıma, değişime ya da iadeye sokması hepsi bir süreç. Kargodan sonrası tamamen Sinerji'ye kalmış hocam.
Tamamdır o zaman mecburen yollayayım bozuk kart elimizde kalmasın :/

Tamamdır o zaman mecburen yollayayım bozuk kart elimizde kalmasın :/

Hocam aynı problemden dolayı yolladım değişmedi kart bir sorun yok dendi @cemluluc hocam yolladı kartın yenisi geldi sorunu çözülmedi ben anlamadım AMD'de var bir sorun eğer değişirse sıfır kartı satmayı düşünüyorum ekleyip 3060 alacağım.

sence kart mı bozuk yoksa genel olarak AMD'nin sıkıntısı mı
Hocam o şekiller genelde VRAM veya GPU çipi kaynaklı olur siz en iyi kartınızı garantiye verin ve bu videoyu kanıt olarak yollayın. Gerekli olanı yaparlar testlerle beraber benim kartım temiz çıktı kablomda temiz monitörümde temiz. Benim sorunum yazılımsal %90 ve format atamam şu an benim sorunum çok olmadığı için takmıyorum.

Hocam o şekiller genelde VRAM veya GPU çipi kaynaklı olur siz en iyi kartınızı garantiye verin ve bu videoyu kanıt olarak yollayın. Gerekli olanı yaparlar testlerle beraber benim kartım temiz çıktı kablomda temiz monitörümde temiz. Benim sorunum yazılımsal %90 ve format atamam şu an benim sorunum çok olmadığı için takmıyorum.

Tamamdır hocam son bir sorum var arkadaşın garantiden sıfır yollanmış ne kadar sürdü acaba

Hocam, bugün İtopya'ya e-posta attım. Bana da güzel bir format at dediler. Belki de sorun yazılımsaldır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı