Ekranda kare kare bozulmalar

Erdem V.

Centipat
Daha fazla  
Daha önce belli başlı benzer konular açılmış ancak ben tekrar sormak istedim. Bu durum nadir ve Windows tam olarak açılınca kendini gösteriyor. Bir süre bekledikten sonra monitöre görüntü gelmiyor fakat bilgisayar kendince çalışmaya devam ediyor. Benzer bir durum CS:GO’da ise bir süre içinde ekranın görüntüsü gidiyor ve sonrasında sesler de gidiyordu. Tabii bilgisayar kendince çalışıyor(özellikle kendince diyorum çünkü çalışıp çalışmadığını anlamıyorum) kendimce sorunu şöyle çözdüm ASUS’un ekran kartı programından ekran kartı fanının user define ayarını manuele çekip girdim ve galiba daha önce user define ile oynamışım ve fanlar düşük RPM'de dönüyormuş düzeldi. Şimdi nadiren açılışta gelen bu sorunla baş başayım.
Sistem özellikleri:
ASUS RX480 Dual 4 GB (2.el)
Ryzen 5 1600 AF (1 hafta önce alındı)
Gigabyte B450M S2H (1 hafta önce alındı)
Corsair Vengeance LPX 2x8 (1 hafta önce alındı)
Corsair VS600 (2. el)
Durumlarını da belirtmek istedim.

9793A62D-DC82-407B-93BE-D3CFD7DFC686.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle geçmiş olsun sonrasında ise bu sorunu daha önce kendim bizzat yaşadığımdan dolayı konunuza mesaj yazma ihtiyacı duydum. Benim konumda da gördüğünüz üzere bu sorunu yaşamıştım 220 TL vererek bilgisayar tamircisine çözdüm sorunumu umarım benim konudaki cevaplar bir nebze olsun ilaç olur size 🙂

Not: Sorun ekran kartı ile alakalı.

Geri
Yukarı