Ekranda yeşil kare bozulmaları

meybuzcu

Hectopat
Yer
Körfez/Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba şu aşağıda paylaşmış olduğum görseldeki gibi bir "sorun" yaşamaya başladım. Oyun oynadığım esnada meydana geldi ve düzelip, aynı şekilde devam edip sonunda oyundan attı. Ayrıca sadece oyunda olmuyor tarayıcıda gezerken de yaşadım bu ekran bozulmalarını. Sizce sorun ekran kartında mıdır?

Dosya Ekleri

• 2ee020d5-d3c8-4757-9929-260486af9bd5.jpg
    2ee020d5-d3c8-4757-9929-260486af9bd5.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 185
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok eski ve dandik bir sistem kullandığımın farkındayım arkadaşlar. Fazla bir şey beklemiyorum bu sistemden. Yeni PC toplamaya çalışırken, beni biraz daha idare etmesini bekliyorum.
Buradan işletim sisteminize uyanı seçip indirebilirsiniz.
1600343130131.png

Dün zaten
AMD Catalyst™ 15.7.1
indirdim ama güncelliği konusunda emin değilim. O konuda da bir görsel atayım
Buradan işletim sisteminize uyanı seçip indirebilirsiniz.
1600343330423.png

Son düzenleme:
Bahsettiğim şey bu değildi, direkt sürücüsünden bahsetmiştim. Ama bu da AMD'nin otomatik sürücü güncelleme programı ve güncelleme göstermiyor. Güncellemiştir yani.

Ayrıca, güncelleme denetim tarihi 1 Ekim 2020 diyor. Sistemin tarih ayarlarını düzeltin.

Sonraki diyormuş, kendisi otomatik olarak denetleyecekmiş yani. Benim hatam. :)

Bozulmuş olabilir.
Muhtemelen. Aynı ekran kartından arıyorum ve tabii ki sıfırını bulamadım ama 100 TL'ye aynı modelden buldum ama benim ekran kartına tam benzemiyor, sizce alsam ve taksam bir sorun olur mu uyumsuzluk falan gibi? Yada şuan kullandığım sisteme uyabilecek eski bir ekran kartı önerebilir misiniz?

Geri
Yukarı