Ekranda kareler

Eski sürücüyü deneyim sorun tekrarladı. 2 hafta sonra garantiye yollayacağım.
Nasıl artifact değil? Aynı sorundan dolayı yolladım kartı bellek arızası deyip bellek değiştiler.
Bende garantiye yolladığım zaman olumsuz bir yanıt almam inşallah. Ya yeni bir kart isterim ya da dediğiniz gibi bellek değiştirme gibi bir çözüm üretsinler. Bu iş canımı sıkmaya başladı.

Bende garantiye yolladığım zaman olumsuz bir yanıt almam inşallah. Ya yeni bir kart isterim ya da dediğiniz gibi bellek değiştirme gibi bir çözüm üretsinler. Bu iş canımı sıkmaya başladı.
Olumsuz yanıt almazsınız ama alırsanız Tüketici hakları hakem heyetine başvurup yine değişim alırsınız. Sıkıntı etmeyin.

Kartınızı alalı 6 ay olmadıysa direk değişim alabilirsiniz büyük ihtimal, 6 aydan eskiyse eğer yapabiliyorlarsa parça değişimi yapılır, yapılamıyorsa tekrar değişim sağlanır içini ferah tut bence.

Sağolun cevaplar için içimi ferahlattınız gerçekten. Bilgisayarı kendim topladığım için acaba bende mi hata diye düşünmeye başlamıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı