Ekranda mouse oynatınca giden siyah kareler

rilish26

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar bir süredir ekranımda bazı aralıklar ile siyah kareler çıkıyor ancak mouse oynatınca gidiyor. Driver sorunu olabilir mi acaba bu? Daha önce gri renkler siyahlaşıyordu NVIDIA onu yeni çözdü de şimdi bu sorun başladı.

Denedim ancak devam etti oyun oynarken falan olmuyor nette takılırken bir anda böyle oluyor ve mouse oynatınca gidiyor. Yine de tekrar DDU ile silip kurayım.

Direkt ekran kartı sürücünü siler misin tekrar kurma sadece sil otomatik dahili ekran kartı varsa onunla çalışır PC veya Windows'un kendi sürücüsü kurulur onun yerine ama sorun driverdemi değil mi anlamış oluruz.

Direkt ekran kartı sürücünü siler misin tekrar kurma sadece sil otomatik dahili ekran kartı varsa onunla çalışır PC veya Windows'un kendi sürücüsü kurulur onun yerine ama sorun driverdemi değil mi anlamış oluruz.
Yani yaptım da bunu görmek kolay olmayacak belli olmuyor ne zaman olacağı bazen 2-3 gün olmuyor bazen hemen oluyor.

1 hafta boyunca bu şekilde dene hocam bence başka yapacak bir şey yok.
Ben yokken abim driver güncellemiş az önce yine oldu. Gelince bir 1 saat furmark testi yaptım bir sorun olmadı GPU'da soru olduğunu düşünmüyorum galiba driver sorunu.

Oc vardı onu kaldırdım bi bakalım

Son düzenleme:
Aynı durumu bugün PC açıldıktan hemen sonra yaşadım. Üzerine imleci getirince kaybolan 10-15 saniye sonra tamamen kaybolan 2-3 siyah kare vakası oldu. Sizde ki durum nedir acaba? Bir çözüm bulabildiniz mi? (RTX 3070)
@rilish26

Aynı durumu bugün PC açıldıktan hemen sonra yaşadım. Üzerine imleci getirince kaybolan 10-15 saniye sonra tamamen kaybolan 2-3 siyah kare vakası oldu. Sizde ki durum nedir acaba? Bir çözüm bulabildiniz mi? (RTX 3070)
@rilish26

Monitörün eskiyse VGA > HDMI vs yapıyorsan açılışta ondan olabilir normaldir.

Geri
Yukarı