Ekranda ölü piksel var mı?

Ölü piksel değil ama dış panelin iç tarafında bir leke var bu bir sorun mu dersen çok dikkat etmiyorsan sorun olmaz ama yok olmasın dersen de temizlemek için işi bilen birine başvurabilirsin.

Tamamdır teşekkürler.

Bence sorun olmaz. Zaten doğru gördü isem köşede. Bir yerden sonra gözünüz hiç çarpmaz bile.

Tamamdır sağ olasın :)

Teste sok değişik renkler altında ölü piksel olup olmadığı daha iyi anlaşılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim ekranın sol üstünde siyah bölge var videoyu izlerken renkler geçtikçe siyahlık gitmiyor ekranın değişmesi mi gerek?

Teste sok değişik renkler altında ölü piksel olup olmadığı daha iyi anlaşılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Gözlerim ağrıdı nasıl test bu. 😅

Benim ekranın sol üstünde siyah bölge var videoyu izlerken renkler geçtikçe siyahlık gitmiyor ekranın değişmesi mi gerek?
Ölü piksel ise ekranın değişmesi gerek. Fakat takılmış piksel de olabilir. Testi aç hızlanmış şekilde bitene kadar çalışsın. Geçmiyorsa ölü pikseldir ve zamanla çoğalıyor zaten. Aynı durum bende de var yakında ekran değiştireceğim.

Ölü piksel ise ekranın değişmesi gerek. Fakat takılmış piksel de olabilir. Testi aç hızlanmış şekilde bitene kadar çalışsın. Geçmiyorsa ölü pikseldir ve zamanla çoğalıyor zaten. Aynı durum bende de var yakında ekran değiştireceğim.

Ben 1000TL verip değiştirmektense 5000 daha ekler yenisini alırım aga

Yeni konular

Geri
Yukarı