Ekranda ölü piksel var mı?

Bence sorun olmaz. Zaten doğru gördü isem köşede. Bir yerden sonra gözünüz hiç çarpmaz bile.

Arkadaşlar ekrandaki ölü piksel mi yardımcı olur musunuz?

Ölü piksel değil ama dış panelin iç tarafında bir leke var bu bir sorun mu dersen çok dikkat etmiyorsan sorun olmaz ama yok olmasın dersen de temizlemek için işi bilen birine başvurabilirsin.

Ölü piksel değil ama dış panelin iç tarafında bir leke var bu bir sorun mu dersen çok dikkat etmiyorsan sorun olmaz ama yok olmasın dersen de temizlemek için işi bilen birine başvurabilirsin.

Tamamdır teşekkürler.

Bence sorun olmaz. Zaten doğru gördü isem köşede. Bir yerden sonra gözünüz hiç çarpmaz bile.

Tamamdır sağ olasın

Bizim evdeki televizyonda da aynı sorun var aynı martı şeklinde

Benim ekranın sol üstünde siyah bölge var videoyu izlerken renkler geçtikçe siyahlık gitmiyor ekranın değişmesi mi gerek?

Hocam Gözlerim ağrıdı nasıl test bu.

Benim ekranın sol üstünde siyah bölge var videoyu izlerken renkler geçtikçe siyahlık gitmiyor ekranın değişmesi mi gerek?
Ölü piksel ise ekranın değişmesi gerek. Fakat takılmış piksel de olabilir. Testi aç hızlanmış şekilde bitene kadar çalışsın. Geçmiyorsa ölü pikseldir ve zamanla çoğalıyor zaten. Aynı durum bende de var yakında ekran değiştireceğim.

Ben 1000TL verip değiştirmektense 5000 daha ekler yenisini alırım aga

5000 tl verip yeni bir makine alsam bile yapacağım en ağır şey youtube de video izlemek olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…