Ekranda oluşan bir adet çizgi

KevlarMC

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sevgili forumlular, 2 haftadır kullandığım yeni bilgisayarımda şimdiye kadar hiçbir sorun yoktu. Sabah açtım ve pek bir şey yapmadım sonra bir süre PC'nin başından ayrılıp geri gelince ekranda bir adet dikey ve sadece 1piksel genişliğinde bir siyah çizgi vardı. Acer KA242YBI monitörüme giren kabloları sıkmaya çalışınca çizgi pek belli olmayan şeffafımsı gri bir hal aldı. Bilgisayarı yarım saat kapattıktan sonra çizgiyi bir daha göremedim. Endişelenmeli miyim?

Resim atar mısınız. Bende de var o ve ne olduğunu tahminlerim doğruysa biliyorum. Ekran kartınızın modelini de yazar mısınız?

Resim atar mısınız. Bende de var o ve ne olduğunu tahminlerim doğruysa biliyorum. Ekran kartınızın modelini de yazar mısınız?
Ekran kartım asus tuf gtx 1650 super. Yaklaşık 3 4 saattir çizgi gözükmüyor umarım bir daha olmaz ama olursa resim atacağım

Monitör pals'inde zarar olmuş olabilir ama fotoğrafını çekip atsanız daha iyi çöüm bulabiliriz.
Maalesef fotoğrafini çekmedim yaklasik 4 saattir de gozukmuyor. Bir tavsiyeniz var mıdır? Daha önce ekran kartı yanmış birisi olarak çok tedirgin ve endişeliyim.

Geri
Yukarı