Ekranda seçilen alan yarım çıkıyor

Basic human

Centipat
Daha fazla  
Nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Bu fotoğraf ile yaşadığım şeyin me olduğunu çözebilir misiniz? Mouse ile seçtiğim alan tam çıkmıyor yarıda kesiliyor bunun sebebi nedir?

20240319_160222.jpg

Nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Bu fotoğraf ile yaşadığım şeyin me olduğunu çözebilir misiniz? Mouse ile seçtiğim alan tam çıkmıyor yarıda kesiliyor bunun sebebi nedir?

Eki Görüntüle 2144842

Widget ekranını kapatıp açın bakalım düzeliyor mu? Widget paneli kaynaklı olabilir.

Widget ekranını kapatıp açın bakalım düzeliyor mu? Widget paneli kaynaklı olabilir.

O kısım Widget'tan kaynaklanmıyor.

Bunda sanırım explorer.exe'yi yeniden başlatmak düzeltiyordu ama ben hiç karşılaşmadım.

Telefonda widget biliyorum da bilgisayarda widget hiç görmedim nereden giriliyor.

Attığınız resimdeki usd/try yazan kısımdan bahsediyor.

Bunda sanırım explorer.exe'yi yeniden başlatmak düzeltiyordu ama ben hiç karşılaşmadım.

Attığınız resimdeki usd/try yazan kısımdan bahsediyor.

Ben bilgisayarı aldım alalı böyle, önceden Windows 7 kullandığım için herhalde 11'de bu normaldir diye süşünüp şimdiye kadar kimseye bir şey dememiştim.

Bunları diyorsan hepsini kapatıp açtım ama yine aynı.
20240319_163940.jpg

Ben bilgisayarı aldım alalı böyle, önceden Windows 7 kullandığım için herhalde 11'de bu normaldir diye süşünüp şimdiye kadar kimseye bir şey dememiştim.

Bunları diyorsan hepsini kapatıp açtım ama yine aynı.
Eki Görüntüle 2144915

O zaman ondan kaynaklı değilmiş hocam fikrim yok maalesef.

Evet önceden widget kaynaklı belli bir alanda masaüstünde sağ tık yapılmıyordu o sorunda düzeltildi bende karşılaşmadım.

Geri
Yukarı