Ekranda siyah leke sorunu

Ekranımda görüntüdeki lekeler oluşuyor. HDMI kablosunun slotunu değiştirince sorun düzeliyor ancak bilgisayarı kapatıp açınca tekrarlıyor. Monitörde sorun yok çünkü başka sistemde denedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekranımda görüntüdeki lekeler oluşuyor. HDMI kablosunun slotunu değiştirince sorun düzeliyor ancak bilgisayarı kapatıp açınca tekrarlıyor. Monitörde sorun yok çünkü başka sistemde denedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_4995.jpeg
    IMG_4995.jpeg
    118,6 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_4996.jpeg
    IMG_4996.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_4994.jpeg
    IMG_4994.jpeg
    140 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Ekran kartınız Nvidia ise ve genellikle Chrome üzerinde 4K videolarda oluyorsa 532.03 driver notlarında bu sorun belirtiliyor.
  • Small checkerboard like pattern may randomly appear in Chromium based applications [3992875]
Eğer sadece Chrome üzerinde oluyorsa Chrome ayarlarından donanım hızlandırmayı kapatarak deneyin.

Ekran kartınız NVIDIA ise ve genellikle Chrome üzerinde 4K videolarda oluyorsa 532.03 driver notlarında bu sorun belirtiliyor.
  • Small checkerboard like pattern may randomly appear in Chromium based applications [3992875]
Eğer sadece Chrome üzerinde oluyorsa Chrome ayarlarından donanım hızlandırmayı kapatarak deneyin.

Sadece Chrome üzerinde olmuyor farklı yerlerde de oluyor. NVIDIA sürümünü 516.94 yaptım ancak yine de geçmedi.

Geri
Yukarı