Ekranda Yeşil Noktalar ve Mavi Ekran

meliblackwater

Kilopat
Daha fazla  
Dün gece Splinter Cell ana menüsünde yeşil noktalar çıktı ve bir süre sonra "dzz" sesi geldi ve ben de bilgisayara reset attım. Ve bugün de DMC Devil May Cry ana ekranında ayar yaparken bu olay oldu ve yeniden başlattığımda da mavi ekran verdi daha da düzelmedi. Güvenli modda bu sıkıntı yok muhtemelen problem ekran kartında bunun bir çözümü var mıdır? Garanti kapsamında olabilir mi? Ekran kartı R7 240 ama Dxdiag ekranında HD 7700 series olarak gözüküyor. Problemin fotoğraflarını koyacağım.

(Bu arada hoş geldiniz ekranından daha ileri gidemiyor mavi ekran veriyor işlemci Athlon x4 840.)

(Fotoğraflar sunucu tarafından işlenemedi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem sürücünüzde hocam. Yanlış sürücü yüklenmiş. Bende R7 240 gözüküyor.

Daha bilgisayar açılmadan hoş geldiniz ekranında mavi ekran veriyor nasıl yükleyeceğim sürücü yazılımını?

Ve şu an ekran kartını tekrar taktığımda görüntü hiç gelmiyor.

Problem sürücünüzde hocam. Yanlış sürücü yüklenmiş. Bende R7 240 gözüküyor.

Sürücüm eski ama amd programında sürücü bulamıyor.

Ne olur birisi yardım etsin ağ ile güvenli modda çalıştırdım görüntüyü ekran kartından alabiliyorum ama normal modda yeşil çizgiler, kareler, noktalar çıkıyor ve mavi ekran verip kapanıyor. Zaten işlemcimin on board ekran kartı yok nasıl güvenli modda düzgün görüntü alabiliyorum?

32 kişi görüntülemiş bir kişi fikir vermiş ne olur bir şeyler söyleyin öneri verin ekran kartı sürücüsünü devre dışı bırakınca sorun ortadan kalktı ama bu sefer de hiçbir şey yapamıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı