Ekranda Yeşil Ve Sarı Çizgiler

DeathForYou

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i3-4130 | 8 Gb DDR3 1600MHZ
2 Gün önce League of Legends oynuyordum, 60 FPS alıyordum birden FPS'im 19'a düştü 1 dk sonra League of Legends'i aşağı alıp MSI Afterburner'i açtım baktığımda ekran kartım 130 dereceydi sonra bilgisayarı yeniden başlattım sarı çizgiler geldi bu çizgiler bilgisayar açılışta ve BIOS ekranında bulunmuyor ama Windows başlatılıyor ekranı gelince belirmeye başlıyorlar. Sarı çizgiler diyorum ama genellikle sarı oluyorlar ama yer yer renkleri değişiyor, başka ekran kartıyla denediğim zaman sıkıntının işletim sisteminde değilde ekran kartında olduğunu anladım. Şu an bu bilgisayardan yazıyorum. Fırınlama taktiğini çakmak ve saç kurutma makinesiyle yaptım işe yaramadı. Bir de ekran kartının driver ini yüklemeye çalışınca ekran gidiyor bilgisayarı yeniden başlatınca Windows başlatılıyora kadar geliyor bir daha ekran gidiyor(ekran kartı driver yüklü değil şu anda).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız size çoktan "Allaha emanet kardeşim hadi ben kaçtım" demiş bile ekran kartınızın 130 derece çıkması ve bunu sizin fark etmemeniz çok büyük bir sıkıntı insanlık hali olabilir böyle şeyler aynısı banada oldu FPS'im düştü bir baktım kart 90 derece olmuş ve cayır cayır yanıyor direk kapattım herşeyi, açtım Msi Afterburner'i oradan fan ayarını biraz yükselttim sonra kart bi 50-40 dereceye inince kapatıp dinlendirdim sıkıntı olmadı.

Yanlız League Of Legends'de oldu. League Of Legens'de bu kadar sıcaklığın çıkması normal değil. Şu anda ekran kartı bozuk olan bilgisayarla yazıyorum, ekranda sarı çizgiler var ve ekran kartı driver'ini kabul etmiyor, Driver'i yükleyince ekran kararıyor bir daha gelmiyor yeniden başlatınca yine ekran gelmiyor, ya format atınca düzeliyor ya da geri yükleme yapınca, kesinlikle hiç bir oyun oynanmıyor en düşük grafiğe sahip olan oyunlarda dahil. Tek yapabildiğim şey internette gezinebilmek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı