Ekrandaki kırmızı nokta ölü piksel mi?

Hocam konu ile alakasız ama G27g2spu modelinden memnun kaldınız mı? Birkaç gün önce ben de aldım ancak 27 inch 1080P'nin bu kadar kötü gözükeceğini düşünmemiştim. Tabiri caizse net değildi yani. Bu PPI değeri ile alakalı sanırım, yazılar falan hiç keskin ve net değildi. Siz nasıl buluyorsunuz?

PPI yoğunluğuna bağlı hocam ve ne kadar uzaktan bakıtğınıza Bakü'lı monitöre ben 40-50 cm uzaktan bakıyorum monitöre ve pikseller belli olmuyor yazılarda yumuşak gözüküyor attığım fotoğrafları yakından çektim birini 2X diğerini de 4X Zoom ile çektim.

Şu anlık memnunum hocam.

Müşteri hizmetlerini arayarak sorun bir bence ama belki kendiliğinden de geçebilir.

Garanti sitelerine seri no sunu sorgulatıyorum monitörün fakat kayıt bylunamadı diyor AOC'un garantisini üstelene firma hangi firma biliyor musunuz acaba?

Son düzenleme:
PPI yoğunluğuna bağlı hocam ve ne kadar uzaktan bakıtğınıza Bakü'lı monitöre ben 40-50 cm uzaktan bakıyorum monitöre ve pikseller belli olmuyor yazılarda yumuşak gözüküyor attığım fotoğrafları yakından çektim birini 2X diğerini de 4X Zoom ile çektim.

Şu anlık memnunum hocam.

Garanti sitelerine seri no sunu sorgulatıyorum monitörün fakat kayıt bylunamadı diyor AOC'un garantisini üstelene firma hangi firma biliyor musunuz acaba?
Hiçbir fikrim yok daha önce kullanmadım hiç.

Yeni konular

Geri
Yukarı