Ekrandaki ölü piksel mi?

melis2222

Femtopat
Daha fazla  
Şu şekilde duruyor ekran kapalıyken de belli oluyor ölü piksel mi değil mi çözemedim daha önce ekranı değişti toz olabileceğini de düşündüm.

eEWt2J5n_4BE49B4C-E920-4196-A882-8D770DB107FD.pngshf8vF9g_EBCF4788-C85E-4DB5-9447-3449B676C7B7.png

Ölü piksel gibi hocam silmeyi denedinizmi.

Hocam ölü piksel değil sanırım ekranı temizler misiniz?

Ölü piksel değil kir gibi ufak dokunmayla alabilirsiniz aslında dışındaysa.

Silmeyi denedim çıkmıyor ekran kapalıyken de belli olmasa ölü piksel diyeceğim acaba ekranın arasına toz gibi bir şey mi girdi?
Ölü piksel için fazla düzensiz bir şekil. Arasına bir şey kaçmış olabilir. Dediğin gibi ekran değişmiş zaten.

Bende öyle düşündüm ama yeni çıktı bu ekranda bir tane daha vardı bunun gibi ya da ben yeni fark ettim ölü piksel mi değil mi çözemiyorum ama hala.

Bende öyle düşündüm ama yeni çıktı bu ekranda bir tane daha vardı bunun gibi ya da ben yeni fark ettim ölü piksel mi değil mi çözemiyorum ama hala.

Ekran ile çerçeve arasında açıklık var mı acaba? Tamir edildikten sonra gözden kaçmış olabilir. Yukarıdaki bir arkadaşın da dediği gibi böceğe de benziyor.

Ekran ile çerçeve arasında açıklık var mı acaba? Tamir edildikten sonra gözden kaçmış olabilir. Yukarıdaki bir arkadaşın da dediği gibi böceğe de benziyor.

Açıklık tarzı bir şey yok fakat ekran değiştiğinde kenarda kalan yapıştırıcıları sökmüştüm oradan girmiş olabilir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı