Ekranı açılmayan A5 2016'nın ekranını bilgisayara yansıtma

Daha fazla  
Selamlar,

Telefonumun ekranı kırılmıştı şimdi bozuldu ve tamamen çalışmıyor. Ekranda hiç tık yok ancak dokunmatik çalışıyor. Ben bu telefonun ekranını bilgisayara nasıl yansıtabilirim? Telefonum Samsung Galaxy A5 2016.

Ekran kilidi var mıydı? Root var mıydı? Hata ayıklama etkin miydi?
Ekran kilidi var ancak dokunmatik bozuk olmadığı için açabiliyorum. Root yok. Hata ayıklamayı açmıştım Vysor'dan bağlanmıştım sonra evden çıktım geri geldiğimde Vysor telefonu görmüyordu.
Telefonda Usb hata ayıklama açık değilse imkansız diyebiliriz.
Ben onu açtım ama kendi kendine kapanır mı bilmiyorum.

Selamlar,

Telefonumun ekranı kırılmıştı şimdi bozuldu ve tamamen çalışmıyor. Ekranda hiç tık yok ancak dokunmatik çalışıyor. Ben bu telefonun ekranını bilgisayara nasıl yansıtabilirim? Telefonum Samsung Galaxy A5 2016.

Merhaba. Vysor programını deneyebilirsin. Ayrıca nasıl yapıldığını merak ediyorsan buraya tıklayarak öğrenebilirsin. Umarım bu sorununu çözer.

Selamlar

Bu sorun bende yaşamıştım. Eğer telefonunuzun ekranındaki dokunmatik çalışıyorsa ama birkaç saniye sonra dokunmatik gidiyorsa. O telefonu tamirciye götürmeniz gerekebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar

Bu sorun bende yaşamıştım. Eğer telefonunuzun ekranındaki dokunmatik çalışıyorsa ama birkaç saniye sonra dokunmatik gidiyorsa. O telefonu tamirciye götürmeniz gerekebilir.
Dokunmatik gitmiyor ancak ekran birazcık çalışıyordu, ne yaptığımı görebiliyordum ama şimdi tamamen gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kilidi var ancak dokunmatik bozuk olmadığı için açabiliyorum. Root yok. Hata ayıklamayı açmıştım Vysor'dan bağlanmıştım sonra evden çıktım geri geldiğimde Vysor telefonu görmüyordu.

Ben onu açtım ama kendi kendine kapanır mı bilmiyorum.
Açıksa scrcpy'yi deniyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı