Ekranı bozuk iPhone'dan veri nasıl kurtarılır?

keremy34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde iPhone SE 2016 modelli var ama ekranına ulaşmam mümkün değil komple ekranı gidik. Ancak bilgisayara kabloyla bağladığımda telefonun depolaması çıkıyor ama telefonun içinden erişim izni veremediğim için içeriği görüntüleyemiyorum. Benim telefonun içinden fotoğrafları almamım bir yolu var mıdır yoksa ekranının yeniden yapılmasına mecbur muyum?

Arkadaşlar elimde iPhone SE 2016 modelli var ama ekranına ulaşmam mümkün değil komple ekranı gidik. Ancak bilgisayara kabloyla bağladığımda telefonun depolaması çıkıyor ama telefonun içinden erişim izni veremediğim için içeriği görüntüleyemiyorum. Benim telefonun içinden fotoğrafları almamım bir yolu var mıdır yoksa ekranının yeniden yapılmasına mecbur muyum?

Bilgisayarınıza iTunes uygulamasını kurun. Dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve müzikleriniz görebilirsiniz. Yanlış değilsem bilgisayara yedekte alınabiliyordu.

Telefonu bir daha kullanmayacaksanız geçiçi olarak ekran taktırıp verilerinizi alabilirsiniz.

Bir daha kullanmayacağım bayağıdır kenarda duruyordu zaten içindeki eski resimler aklıma geldi kurtarmak istedim. Ekran filmi falan da komple kopuk yani ekran direkt düşüyor ne kadar tutar sizce bu işlem?

Bilgisayarınıza iTunes uygulamasını kurun. Dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve müzikleriniz görebilirsiniz. Yanlış değilsem bilgisayara yedekte alınabiliyordu.

ITunes'tan hiçbir şekilde cihazımı göremiyorum, kendi telefonum da gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir daha kullanmayacağım bayadır kenarda duruyordu zaten içindeki eski resimler aklıma geldi kurtarmak istedim. Ekran filmi falan da komple kopuk yani ekran direkt düşüyor ne kadar tutar sizce bu işlem
Tahmini bir fiyat veremiyorum, bir kaç telefoncu gezip fiyat alabilirsiniz.

Cihazı kablo aracılığı ile bilgisayara bağla tüm dosyalarını kurtarırsın.

Geri
Yukarı