Ekranı çalışmayan telefonun verilerini silmek

Screamers

Hectopat
Daha fazla  
Dün GM 4G telefonum görüntü vermemeye başladı. Ekran hiç açılmıyor. Telefonu hurda olarak satmayı düşünüyorum. Fakat telefondaki bütün hesapları nasıl kaldırabilirim?

Telefona factory reset yapmak için basman gereken tuşları ezberleyip yaparsın diye düşünüyorum. Telefoncuya da götürebilirsin.

Orijinal rom yüklerken büyük ihtimal temiz kurulum seçeneği vardır. Telefonu bilgisayar okuyorsa gayet işe yarar bir yöntem.

Ekranı kapalı olan telefonunuz hala internete bağlıysa şunları deneyebilirsiniz.
1-) Cihazımı Bul Google hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
2-) Sol tarafta bulunan "Sil" komutunu kullanın.

Şunu belirtmek isterim daha önce bu komutu kullanmadım, neyi silip neyi geride bırakıyor bilmiyorum.

Ekranı kapalı olan telefonunuz hala internete bağlıysa şunları deneyebilirsiniz.
1-) Cihazımı Bul Google hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
2-) Sol tarafta bulunan "Sil" komutunu kullanın.

Şunu belirtmek isterim daha önce bu komutu kullanmadım, neyi silip neyi geride bırakıyor bilmiyorum.
Google cihaz yöneticisinde öyle bir ayar vardı galiba. Telefonda kullandığınız e-posta adresiyle giriş yapıp bi' bakın derim.
Çok teşekkür ederim. Bu özelliği hiç bilmiyordum. Telefonu buldu ve sil komutu gönderdim. Sonra da kilitleme ve sil komutunu da gönderdim. Artık kafam rahat.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı