Ekranı çatlayan telefonun sadece ekranı mı değişir?

Nittrex

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Telefonumu düşürdüm ve ekran koruyucuyu da henüz takmadığım için çatlak oluştu ve ekranın içine dokunmatiğine zarar vermedi. Ben bu telefonu servise yollasam parçanın çok tutacağından korkuyorum. Şimdi komple ekran mı değişiyor yoksa sadece ön camı mı değişiyor? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• 2f164fe4-8d1e-459c-98c5-da7d2b2c4fe0..jpg
    2f164fe4-8d1e-459c-98c5-da7d2b2c4fe0..jpg
    45 KB · Görüntüleme: 62
Öncelikle merhaba. Telefonumu düşürdüm ve ekran koruyucuyu da henüz takmadığım için çatlak oluştu ve ekranın içine dokunmatiğine zarar vermedi. Ben bu telefonu servise yollasam parçanın çok tutacağından korkuyorum. Şimdi komple ekran mı değişiyor yoksa sadece ön camı mı değişiyor? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Servis ekranı değiştirir. Telefoncuya verirseniz revizyon yapar.

Dokunmatiğinde sıkıntı yoksa yırttınız. Büyük masraftan kurtuldunuz. Sadece ekran değişir. Dokunmatik gideydi fiyat 2'ye bile katlanabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı