Ekranı değiştirilmiş iPhone SE 2016 alınır mı?

Furkaney

Centipat
Merhabalar, başlıkta da bahsettiğim üzere "iPhone SE 2016" modelinin cam ve ekranı 1. kalite ürün ile değiştirilmiştir. Sizce alırsam başım ağrır mı? Bilgisi olanlar varsa yazarsa sevinirim.

Hayırlı bayramlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat nedir ? 6S şu an ne durumda ise SE de o seviyededir. Yani artık alınmaması gerekir. Fiyat uygunsa ve küçük ekran sorun değilse alınabilir.

Fiyat nedir ? 6S şu an ne durumda ise SE de o seviyededir. Yani artık alınmaması gerekir. Fiyat uygunsa ve küçük ekran sorun değilse alınabilir.
Hocam şöyle diyeyim zaten belli bir seviyeye gelmiş ios 14 seviyelerinde ve ben gündelik kullanım için alacağım. Gidip android telefona 1000TL vermektense iPhona vermek daha mantıklı geldi.

Hocam şöyle diyeyim zaten belli bir seviyeye gelmiş ios 14 seviyelerinde ve ben gündelik kullanım için alacağım. Gidip android telefona 1000TL vermektense iPhona vermek daha mantıklı geldi.
SE yerine 6s'e bakmanı tavsiye ederim. Temizi bulunursa hala 3 yıldan fazlasını rahat çıkaracak bir alet. SE yerine 6 alınmaz. 6s gayet iyi.

Hocam fazlada para vermek istemiyorum ve ekran boyutu beni tatmin ediyor. SE'ninde bir gideri var ne dersiniz?
Boyut ve piyasa trendi açısından 6s demiştim, yoksa ikisi arasında sadece batarya ve boyut farkı var. Deji marka normalden büyük kapasiteli bataryaların oldukça iyi olduğu söyleniyor. Bütçenize hangisi uygunsa onu alabilirsiniz ama benim tavsiyem 6s. Boyutu rahatlatacaktır.

16 GB SE kullanıyorum 6 aydır yani bıktım artık telefondan, bu ekrandan. Tüm sülale iPhone kullanıyor her modelinden var hepsini kullandım 5 5S ve SE de kullanılan bu kasanın ekranından bıktım, çok küçük. Geçen haftada Home tuşu bozuldu assive touch ile kullanıyorum çekilmez oldu artık almayın, 6S alın benim gibi pişman olmayın!

16 GB SE kullanıyorum 6 aydır yani bıktım artık telefondan, bu ekrandan. Tüm sülale iPhone kullanıyor her modelinden var hepsini kullandım 5 5S ve SE de kullanılan bu kasanın ekranından bıktım, çok küçük. Geçen haftada Home tuşu bozuldu assive touch ile kullanıyorum çekilmez oldu artık almayın, 6S alın benim gibi pişman olmayın!
Telefonda oyun oynayan birisi misiniz?
Pişman olmayın dedinya , zaten oyun oynayan birisi değilim amacım ucuza güzel telefon almak telefonda gezinirken kasma donma olmasın işimi görür yani ve iPhone SE modeli fiyatına göre alınabilecek güzel telefon.
Telefonu incelemiş biri olarak rahatlıkla alınabilir diyebilirim. Cihaz piyasadaki en güçlü compact telefonlardan birisi. Ha geri kalmış teknolojileri var mı? Var. Mesela ekranı gibi. Yine de donanım olarak güçlü bir cihaz. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Biraz eski başlık ama halen bu denilen geçerli "compact ve güçlü"

Son düzenleme:

Pişman olmayın dedinya, zaten oyun oynayan birisi değilim amacım ucuza güzel telefon almak telefonda gezinirken kasma donma olmasın işimi görür yani ve iPhone SE modeli fiyatına göre alınabilecek güzel telefon.

Biraz eski başlık ama halen bu denilen geçerli "compact ve güçlü"

Oyun oynayamıyorum ki yer yok mümkünse 6S alın ekranı cidden küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı