Ekranı kırık cihazdan OTG ile görüntü aktarma

SaviorAngel™

Hectopat
Makaleler
2
Ekranı kırık ama otg desteği bulunan bir cihazın ekranını HDMI dönüştürücü vs ile aktarmak mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaza ne kadar erisebiliyorsunuz bilmiyorum fakat USB debug'i acip USB kablosu ile PC'ye taktiktan sonra tek yapmaniz gereken Windows'ta bu uygulamayi calistirmak. Baska kabloya gerek yok.

Cihaza ne kadar erisebiliyorsunuz bilmiyorum fakat USB debug'i acip USB kablosu ile PC'ye taktiktan sonra tek yapmaniz gereken Windows'ta bu uygulamayi calistirmak. Baska kabloya gerek yok.
USB Debug açık ise (açmış olabilirim, hatırlanıyorum) olacak o zaman, deneyeceğim.

Ekrandan hiç görüntü alamıyorsanız biraz zor ben Vysor kullanıyorum. USB Debug açık olmalı ve bilgisayara izin vermeniz gerekli telefon üzerinden. USB OTG dönüştürüyle mouse bağlayabilirsiniz dokunmatik çalışmıyorsa. ADB üzerinden cihazın IP adresiylede bağlanabiliyorsunuz. Bilgisayar ve telefon aynı modeme bağlı olmalı.

Hocam ekran kapkara ise internette modelinizin videosunu bulun. Ekranda ikonlarin hangi konumlara geldigini ogrenin ve o noktalara basarak kör sekilde ilerleyin.
Ayrica Android ve ADB hakkinda bilginiz var ise ADB uzerinden USB debuging'i acabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı