Ekranı kırık iPhone 7 tamir olur mu?

Elmas aykut

Hectopat
Daha fazla  
Spor salonunda üstüne dambıl düsürdüm. Anakarta gelmemis ama ekranlar kırılmıs. Çizgili sekilde görüntü geliyor. Masrafı ne cıkar sizce?
1649168510638.png

Dosya Ekleri

• 1649168440048.png
    1649168440048.png
    266,1 KB · Görüntüleme: 215
Bence iç tahribat da bırakmıştır. Bilmediğiniz başka hasarlar da oluşmuş olabilir. Çok ani ve yüklü bir kuvvetten bahsediyoruz. İçini kontrol edip iç aksanda ezilme/esneme varsa bu devirde ne kadar zor da olsa bu cihaz için masraf yapmamanızı öneririm.

Paniklik bir durum yok, yani içi zarar görmemiştir, sadece ekranı değışecek. N11'de orjinalin fiyatı 500 TL görünüyor.
Yakın olsaydınız değiştirebilirdim size.

Bir telefoncuda kontrol ettirmenizi öneririm eğer iç aksamda herhangi bir hasar yok ise ekran her türlü yapılır. İç aksamda %20 civarı hasar varsa yani devre ezilmişse, parça yamulmuşsa vs, uğraşmanızı tavsiye etmem ama yine yaptırılır.

Bence iç tahribat da bırakmıştır. Bilmediğiniz başka hasarlar da oluşmuş olabilir. Çok ani ve yüklü bir kuvvetten bahsediyoruz. İçini kontrol edip iç aksanda ezilme/esneme varsa bu devirde ne kadar zor da olsa bu cihaz için masraf yapmamanızı öneririm.

Niye yapılmasın iPhone 7 eski de olsa hala hızlı cihaz tamam 6 yıllık ama iOS 16 güncellemesini de alacak ve güncelleme almayacak bir daha 2 yıl daha gideri var çok rahat 6S kullanan bir sürü arkadaşım var hala rahat kasmadan kullanıyorlar. iPhone 7 hızında bir cihaz almak ekranı yaptırmaktan çok daha pahalı.

Benim iPhone 7'ninde camı kırık sadece ama telefoncular illa ekran değişimi yaparız diyor. Sadece camını değiştirme şansım yok mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı