Ekranı kırık telefonun içindeki bilgilere erişmek

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
2015 model Samsung Galaxy J5 2015 1.5GB RAM olan modeline sahibim. Ekranım kırıldı ve not kısmına yazdığım bilgiler önemli erişemiyorum. Nasıl içindekilere erişirim çözüm bulabilirim veya yeni bir ekran alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende sizinle aynı cihaz aynı modele sahibim. Büyük ihtimal modeli J500F dir. Dostum eğer cihazın sadece ekranı hasar gördüyse yeni ekran taktırıp, eskisi gibi bilgiler silinmeden kullanabilirsin.
Bu arada bende usb ile not belgesindeki notları çekmek istemiştim fakat başarısız olmuştum baya zor galiba öyle.

USB Debugging seçeneğini aktif etmelisin. Açabilirsen bilgisayar üzerinden Screen Mirroring ile her şeye erişebilirsin. Fakat seçenek açık değilse bilgisayar vs. işe yaramıyor. Veya telefonunla uyumlu USB HDMI çevirici alıp harici ekrana bağlayabilirsin.

Kardeşim şöyle birşey yapabilirsin ben telefoncuyum, telefoncuya götürüceksin abi sana zahmet şuna bir ekran takıp içindeki bilgileri flash belleğe atarmısın diceksin 50 TL ye anlaşıcaksın hallediyor telefoncular, bana daha önce çok müşteri geldi bu şekilde, yada 2.seçenek olarak , internetten ucuza ekran bulucaksın youtube den izliyerek ekranı kendin değiştiriceksin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı