Ekranı siyah olan ama dokunmatiği çalışan cihazda ADB uygulamasına nasıl izin verilir?

Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
Ekran tümden gitti. Dokunmatik var. ADB açık ama izin vermem gerekiyor. Şifre var. Şifreyi kardeşime soracağım ama biz nasıl açacağız?

Bilgisayarı şarja takın. USB-C portlarının bir tanesinden farklı bir ekrana görüntü verip bilgisayarın ekranını kapatın. Görüntü sadece diğer ekranda yani monitörde olacak. Sonrasında ne yapmak istiyorsanız o şekilde yapabilirsiniz.

Bilgisayarı şarja takın. USB-C portlarının bir tanesinden farklı bir ekrana görüntü verip bilgisayarın ekranını kapatın. Görüntü sadece diğer ekranda yani monitörde olacak. Sonrasında ne yapmak istiyorsanız o şekilde yapabilirsiniz.
Hocam arkadaş telefon için sormuş.

Anladım. Ben başlığın önceki halinden dolayı sanki bir bilgisayar için yazıldığını düşündüm. Yazdıklarım aynı şekilde telefon için de geçerli. Telefondaki USB-C portundan görüntü verip çözülebilir.

Telefon mid veya Low seriyse Type-C'den görüntü vermez Max OTG ile dosya aktarır.

Ekran tümden gitti. Dokunmatik var. ADB açık ama izin vermem gerekiyor. Şifre var. Şifreyi kardeşime soracağım ama biz nasıl açacağız?
USB hata ayıklama açık mı? Bilgisayarına scrcpy kur. Telefonu bilgisayara bağladıktan sonra scrcpy'i çalıştır, telefonunun ekranına bu bilgisayara izin ver gibi bir şey çıkması lazım. Ekranın çalışmıyor ama dokunmatiğin çalıştığını söylemişsin, doğru şekilde tıklarsan izin verirsin ve scrcpy ile telefon ekranını bilgisayarından görüntüleyebilirsin. Kontrolleri de bilgisayarından yaparsın.

Xiaomi Mi A1. Ama Pixel Experience kurulu. Görüntü aktarmıyor. ADB aaçık ama şifreli olduğundan scrcpy olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı