Ekranı sökülmüş laptop satılabilecek yerler

Sadece kasası olan sağlam bir laptop arıyorum. Televizyona HDMI kablosu ile bağlayıp kullanmayı düşünüyorum ancak internette ne kadar arasam da bulamadım. Bu tür şeylerin satıldığı bir yer var mı acaba?

Evet var çevrenizdeki bilgisayar firmalarına sorun ellerinde ekran bekleyen var ise size satabilirler görüp beğenerek alabilirsiniz.
Ayrıca size tavsiyem TV'ye bagladıgınız bilgisayar ile ne yapacaksınız internet sörf film izleme oyun oynama gibi bunlar farklı konfigürasyon olabilir son olarak neden notebook? Orta halli bir kasa daha çok işe yarayabilir.
Son olarak fiat 400 olur ise ancak arkadaşın cihazı gibi harddisksiz olur ki işinize yaramaz.

Raspberry Pi'ye ne dersin? Raspbian işletim sistemini kurduğunda 720p'ye kadar sıkıntısız video oynatabiliyor ve normal bir bilgisayarda yaptığın her şeyi yapabiliyorsun. Kredi kartı boyutunda bir cihaz.

Raspberry Pi'ye ne dersin? Raspbian işletim sistemini kurduğunda 720P'ye kadar sıkıntısız video oynatabiliyor ve normal bir bilgisayarda yaptığın her şeyi yapabiliyorsun. Kredi kartı boyutunda bir cihaz.

Bende Raspberry Pi 4 - 4 GB var. İçine atılan 4K'yı oynatıyor. YouTube'da 1080P cayır cayır. Fiyatı da 500 civarı olması gerek. Bakın derim. Sana SD kart maliyeti ve adaptör maliyeti çıkarır. Toplamda ikisini 100e halletmen mümkün. Daha bile aşağı alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı