Ekranımda kara delik var

Monitore ilk darbeyi vurduğunuzda zaten zarar almış ve bugüne kadar çok fazla dokunmadığınız için bir süre şans eseri kullanabilmişsiniz. Sıvı teması ile alakalı bir durum değil, monitör aldığı darbenin karşılığını vermek için bir süredir sabirla beklemiş, ekran temizliği vesile olup gün yüzüne çıkmış. Geömiş olsun bütçeniz varsa yeni bir monitore geçiş yapın.

Fotoğraflarda olmayan sol tarafta ki kara delik kendi kendine gecince öbürlerinede biraz yem atmalıyım sanırım. Bu arada birazdan video atacağım ekranı aşağı doğru kaydırınca kara delik küçülüyor. Ama sonra geri büyüyor nasıl oluyorsa.
Monitore ilk darbeyi vurduğunuzda zaten zarar almış ve bugüne kadar çok fazla dokunmadığınız için bir süre şans eseri kullanabilmişsiniz. Sıvı teması ile alakalı bir durum değil, monitör aldığı darbenin karşılığını vermek için bir süredir sabirla beklemiş, ekran temizliği vesile olup gün yüzüne çıkmış. Geömiş olsun bütçeniz varsa yeni bir monitore geçiş yapın.
Bez ile silerken bastırmış olabilirim sanırım alt kısımlara doğru. Ama ben 1,5 senedir kullanıyordum bunu kara deliksiz. Yerinden sökmeden temizlerken hiç bir şey olmuyordu şimdi ise anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz...

Fotoğraflarda olmayan sol tarafta ki kara delik kendi kendine gecince öbürlerinede biraz yem atmalıyım sanırım. Bu arada birazdan video atacağım ekranı aşağı doğru kaydırınca kara delik küçülüyor. Ama sonra geri büyüyor nasıl oluyorsa.

Bez ile silerken bastırmış olabilirim sanırım alt kısımlara doğru. Ama ben 1,5 senedir kullanıyordum bunu kara deliksiz. Yerinden sökmeden temizlerken hiç bir şey olmuyordu şimdi ise anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz...
Hocam dikkat edin kendinizi paralel evrende falan bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    437,6 KB · Görüntüleme: 42
Zaten çöp olduğu göz önünde bulundurulursa tavsiyem değildir ama ben olsam ne yapacağımı söyleyim. Monitörü neyi nereden söktüğümü unutmayacak şekilde söker panel ve özellikle sayfa gibi olan 3 yaprağı bir elden geçirir tekrar toplardım. Fakat monitör sökülü haldeyken kesinlikle prize bağlanmaması gerektiğini bir anlık dalgınlıkla şaseden çarpılıp sonunun faciayla sonuçlanabileceğini unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya da bir bakın derim. Monitörü sökmeden yenisini almayı düşünüyorum iyice elimde kalmasın sonra. Haftaya çarşamba bir monitör alacağım sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı