Ekranımda siyah kareler çıkyor

atilgancocuk

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı: 3070 Gaming X Trio.
Monitörüm görseldeki gibi şeyler çıkıyor. Ekran kartında overclock yapılmamıştır. Driverlar güncel işletim sistemi Windows 10 kablolarda herhangi bir sorun yok. 6 aydır kullanıyorum. 2 3 haftadır oluyor bugün tekrar oldu sorayım dedim.

Dosya Ekleri

• 41b56fc0-862a-4481-9baa-e950289d00e6.jpg
    41b56fc0-862a-4481-9baa-e950289d00e6.jpg
    238,7 KB · Görüntüleme: 968
  • 9685e004-430e-45ba-821c-c1494cc31a9b.jpg
    9685e004-430e-45ba-821c-c1494cc31a9b.jpg
    284,9 KB · Görüntüleme: 1.150
Ben de konuyu okuyorum kaç dakikadır çözüm bulmaya çalışıyorum adama. Meğerki konu hortlamış. :D

Bende sadece internette gezerken oluyordu. Oyunlarda sıkıntı yok. İnternet ayarlarından donanimsal hızlandırma diye ayar var onu kapattım ve sorun çözüldü galiba. Şu anlık sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorun ekran kartı kaynaklı ama arıza da yok bende. Çözebildin mi?

Yazılımsal olduğunu öğrendim çünkü bir süre önce gelen NVIDIA güncellemesinden sonra bende bu sorun tekrarlamadı.

Dün bilgisayarı sıfırladım ve sorun geri geldi ilginç yani yazılımsal bir sorun olduğu kesin ama çözüm ne belirsiz.

Çözdüm internet ayarlarından donanimsal hızlandırma diye ayar var onu kapattım ve sorun çözüldü galiba. Şu anlık sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Yazılımsal olduğunu öğrendim çünkü bir süre önce gelen NVIDIA güncellemesinden sonra bende bu sorun tekrarlamadı.

Dün bilgisayarı sıfırladım ve sorun geri geldi ilginç yani yazılımsal bir sorun olduğu kesin ama çözüm ne belirsiz.

Çözdüm internet ayarlarından donanimsal hızlandırma diye ayar var onu kapattım ve sorun çözüldü galiba. Şu anlık sıkıntı yok.

Sağ ol bende bozuluyor zannetmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı