Ekranın sağ alt tarafında değerlendirme kopyası yazıyor

KorkanBoyaci

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Beta kanalındayım Windows 11'e bugün geçtim hiçbir sorun yoktu. Güncelleme geldi Windows'a, güncelledim yazı çıktı. Deneme sürüm kullanıyorum yardım edin.
Not: Windows 10 PRO'ydu.
(YANİ ETKİNDİ)

Son düzenleyen: Moderatör:
Beta kanalındayım Windows 11'e bugün geçtim hiçbir sorun yoktu. Güncelleme geldi Windows'a, güncelledim yazı çıktı. Deneme sürüm kullanıyorum yardım edin.
Not: Windows 10 PRO'ydu.
(YANİ ETKİNDİ)
Hala etkin Windows problem yok. Sadece insider olduğunuz için değerlendirme kopyası yazıyor.

Beta kanalındaki Windows Insider'lardan masaüstü filigranı hakkında çok sayıda geri bildirim aldık. En son sürüm öncesi yapılara güncelleme yaptıktan sonra bu filigranı masaüstünüzde görmeniz normaldir. Cihazınızın lisansını değiştirmez. Ancak bunların, süresi dolan yayın öncesi derlemeler olduğunu lütfen unutmayın; bu nedenle, yayınladığımız en son derlemelerden haberdar olmanız sizin için önemlidir.

Kaynak:Announcing Windows 11 Insider Preview Build 22593

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220413-161213_Gallery.jpg
    Screenshot_20220413-161213_Gallery.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 46
Şöyle, Windows lisansınız etkin. Ama o sürüm her zaman güncellendiği için değerlendirme kopyası oluyor. Yani eğer o sürümü güncellemeyi keserseniz bir süre sonra sıfırlamak zorunda kalırsınız. Çünkü Windows sürümü kilitler.

Yani benim Insider'dan çıkmam mı gerekiyor.
Bunu nasıl yapacağım yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı