Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, Halkı dinlemedi!

Hocam zaten olay iyi veya kötü olmak değil. Şuan hiç bir şehir başkanı korumasız gezemez "kendi" şehrinde ama Mansur Yavaş korumasız gezer. Çünkü şehirde yaşayan insanlar yaptıklarını görüyor ve güveniyor. Bu sayede Türkiye seviyor aslında çalıştığı için. Görünüyor yani yaptıkları. Ama KK için aynı şey geçerli değil. Her ay farklı saçma bir konu ile gündem oluyor güven kaybediyor. Benim de güvenim bitti Erkeme'de, Mansura'da. Memleket Partisi için üyelik başvurusu bile yaptım.

Muhaliflerin sayısı > muhalif olmayanların sayısı + kararsızların sayısı
--- böyle olduğunu nasıl bilebiliriz?
+ Mülteciler

Kazanma ihtimalleri yüksek adaylar ancak bugün içinde bulundukları siyasi pozisyona öyle ya da böyle demokrat dedenin desteği ile geldiler, kendi insatifiyetleri ile partiye rest çekip aday oldukları taktirde ne yazık ki benim için kemik AKP kitlesinden gram farkı olmayan kemik CHP kitlesi tarafında asla oy alamazlar. Ek olarak benim gönlümden geçen aday Mansur Yavaş ve başta bu tavrına çok sinirlendim, ancak tarafsız bir açıdan bakarsak durum böyle.

Muharrem her zaman gözümde bir adım ilerideydi. Mansur dediğin gibi hep 2. plandaydı. Ekrem'den pek hoşlanmıyorum. Piyango gibi çıkış yapmış. Babasının sayesinde mütahit olan bir adam.

50+1'i yine garantiledi.

Dediğiniz de doğrsunuzu ama CHP'ye ayıp etmeyeceğiz diye Türk halkına ettiler. 1 Erdoğan dönemi daha görürsek pişmanlıklarını dile getirirler ve bizim halkımız da affeder.

Eminim ki İyi partiyi bilmeyen yoktur. Mansur'un veya Ekrem'in nereye gideceğini bilebilen bir halk var.

İkimiz de aynı konudan bahsediyoruz ve Kemal'in baskısından bahsediyoruz ama sen bana kahkaha atıyorsun .

Gezmeyi seven ve dükkanlarda pek çok kere çalışmış biri olarak halkı gayet iyi bildiğimi düşünüyorum. Mansur çok küçük bir AKP'li kesimden oy alabilir, geriye kalan kesim CHP'ye gulyabani gibi davranıyor ve günahlarını bile vermezler CHP'ye.
Mansur ancak CHP'den ve diğer partilerden gelen oy desteği ile kazanabilir, küçük partilere katılmak ile sadece meclise girebilir. Ayrıca "AKP'ye verdim ama Mansur aday olsa veririm." diyen kişileri zerre samimi bulmuyorum, bu adamlar AKP'li değil Erdoğan'cı çünkü.

Şunu da ekleyeyim bende Ekrem veya Mansur'un aday olmasını isterim ama olmayacaklar, bu kumarı oynayıp seçimi riske atan kişide Kılıçdaroğlu.

Aynen Kemal'i savunuyorum .

Tepkim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…