Eksa E900 Pro alınır mı?

Talha ama L ile

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Aliexpress'den Rampage'nin baskıladığı eksa E900 Pro almak istiyorum yorumlarda Türkiye'den alanlara 20-30 TL civarı gümrük vergisi koyuyorlarmış sanırım başka sepeti onayla kısmında 202 TL gösteriyor. Kupon kodum ile birlikte başka bir ek masraf çıkar mı yoksa 202+vergi mi alınır diye sormuyorum. Çünkü fiyatı çok uygun. Şimdiden teşekkürler.

Buna eklenen vergi ne kadar bilginiz var mı Aliexpress'in sitesinden alan türkler 20-40 arası kesiyor yazmışlar bunun da aynı mı?

Kuponsuz 35 dolara geliyor hocam. Aliexpress'de bedava 7 dolar kupon alabiliyorsunuz. Yani kargo dahil 170 dolara geliyor. Vergiyle 200 TL civarı olacağını düşünüyorum.

Kuponsuz 35 dolara geliyor hocam. Aliexpress'de bedava 7 dolar kupon alabiliyorsunuz. Yani kargo dahil 170 dolara geliyor. Vergiyle 200 TL civarı olacağını düşünüyorum.

Bende kupon falan yaptım 72 TL indirim yapıyor alırken sepete falan ekledim 202 TL ediyor 250 TL bütçem var zaten.

Hocam 250 TL'yi geçmesi çok zor. 30 TL vergi gelir tahminimce.

Kulaklığı inceledim biraz Furrylevel'in furyx kablosuz kulaklığının kablolusu sanırım mikrofon testi çok hoşuma gitmedi açıkçası ve diğer kulaklığın donanımı daha iyi bence ama yardımın için çok teşekkürler ben diğerini alırken mesela 230 TL civarına alırım değil mi başka farklı farklı vergiler ödemem?

Kargo dahil 200 TL civarına denk geliyor. 20-40 TL vergi ödersiniz. Satıcıya daha düşük ücret yazdırmayı söylerseniz vergiyi daha aza indirmiş olursunuz. @MisakiTaro

Yeni konular

Geri
Yukarı