Eksa E900 Pro alternatif driver kurulmalı mı?

01Asmodeus

Hectopat
Kendim de E900 Pro kullanıyorum, başka bir forumda kesinlikle kendi sitesindeki driverı indirmeyin demiş arkadaş. Ben de bu foruma sormak istedim. Sizce kendi driver'ı kalsın mı yoksa bunu indireyim mi?

1627500545665.png

İndirip denemek isteyen varsa linki bu: http://www.comsis.com.tr/support/GAMEMAX_Serisi_FHP-G1420B_7.1_Kulaklik_Program.rar

@Ali Pınar, hocam siz bu kulaklık hakkında bayağı bilgi sahibisiniz. Belki bir bilginiz vardır driver'ı hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın default halinin sesi boğuk olduğu için ekolayzir ayarları konularda paylaşıldı. Hem kendi driverinda, hem de başka programlar aracılığıyla zevkinize göre olani seçebilirsiniz. Farklı olan kulaklığın driverini denemediğim için fikrim yok, daha 1 ay eve dönmeyeceğim için deneyemeyecegim. Konuyu açan kişi neye göre çok daha iyi olduğunu söylese fena olmazdı. Sesin boguklugu ve basslar konusunda rahatsız değilseniz çok da mühim değil açıkçası. Daha detayli ekolayzir ayarları için farklı programlar kullananlar da var, keyfinize göre deneyip seçin derim.

Son düzenleme:
Kulaklığın default halinin sesi boğuk olduğu için ekolayzir ayarları konularda paylaşıldı. Hem kendi driverinda, hem de başka programlar aracılığıyla zevkinize göre olani seçebilirsiniz. Farklı olan kulaklığın driverini denemediğim için fikrim yok, daha 1 ay eve dönmeyeceğim için deneyemeyecegim. Konuyu açan kişi neye göre çok daha iyi olduğunu söylese fena olmazdı. Sesin boguklugu ve basslar konusunda rahatsız değilseniz çok da mühim değil açıkçası. Daha detayli ekolayzir ayarları için farklı programlar kullananlar da var, keyfinize göre deneyip seçin derim.
1627545538847.png

Seslerin daha güzel çıktığını söylemiş bunu deneyen başka bir arkadaş. Eksa E900 Pro İnceleme(Rampage Drop Plus) » Sayfa 2 - 2
konunun linki bu bakmak isterseniz eğer.

Geri
Yukarı