Eksa E900 Pro modeller arasındaki fark

Us $18.14 41% indirim | eksa oyun kulaklığı oyun E900 Pro kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4.

US $18.45 40% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress

Us $35.44 36% indirim | eksa E900 Pro Gaming headset gamer 7.1 Surround ses kablolu oyun kulaklıklar için mikrofon ile Xbox/PC/PS4 dizüstü bilgisayar/dizüstü bilgisayar/XIAOMI.

US $35.99 35% OFF|EKSA E900 PRO Gaming Headset Gamer 7.1 Surround ses kablolu oyun kulaklıklar için mikrofon ile Xbox/PC/PS4 dizüstü bilgisayar/dizüstü bilgisayar/XIAOMI|Telefon Kulaklıkları ve Radyo Kulaklıkları| - AliExpress

Yeni versiyonla diğerinin farkısı ne bilgin var mı? İkisini de Pro model alacağım fakat 3 dolar fark var.

Ben alttakini aldım dün geldi. Yeni model yazdığı için alttakini aldım. Üstekkini bilmiyorum ama o da yeni modeldir diye düşünüyorum.

Ben alttakini aldım dün geldi. Yeni model yazdığı için alttakini aldım. Üstekkini bilmiyorum ama o da yeni modeldir diye düşünüyorum.

Neden 3 dolar fark ya bilemedim hangisini alsam.

Buradaki linkten alın.

Pahalı olanı almaya gerek yok yani diyorsunuz hocam.

Ben aldığımda 3 dolar daha ucuzdu aksine hocam. Ondan ötürü oradan aldım. Zaten ikisi de aynı satıcı ondan ötürü ucuz olanı alın yine yeni modeli göndeririler.
Aga bende almayı düşünüyorumda garantisi nasıl oluyor bi sorun çıktığında? Aliexpressten daha önce bişey almadım ondan sordum.

Yeni modelin ses kartı iyileştirilmiş diyordu satıcı, almadan önce sormuştum.
1611210968767.png

Almışken yeni model alınması daha iyi, ayrıca şu linkten alırsanız kesinlikle yeni model gönderiliyor:

Yeni konular

Geri
Yukarı