Eksa E900 Pro nasıl?

Şimdi görüşlerinizi ve 1 hafta sonra uzun kullanım testi görüşlerinizi yazar mısınız?

Sizi de uğraştırdım kusura bakmayın.

Ürünün ilk izlenimi güzel. 7.1'ini çok kullanacak biri değilim. Pedleri çok iyi yumuşak fakat yaz ayları terletebilir. Mikrofonu çok iyi olduğu söyleniyor, denemedim. Ses kalitesi eski kullandığım kulak içi kulaklık olan JBL T110'dan daha iyi. Bana biraz ağır geldi fakat yıllardır kulak üstü kulaklık kullanmadığımdandır diye tahmin ediyorum. Şu anlık böyle.

Ürünün ilk izlenimi güzel. 7.1'ini çok kullanacak biri değilim. Pedleri çok iyi yumuşak fakat yaz ayları terletebilir. Mikrofonu çok iyi olduğu söyleniyor, denemedim. Ses kalitesi eski kullandığım kulak içi kulaklık olan JBL T110'dan daha iyi. Bana biraz ağır geldi fakat yıllardır kulak üstü kulaklık kullanmadığımdandır diye tahmin ediyorum. Şu anlık böyle.

Büyük ihtimalle kulak üstü kulaklığı uzun süredir kullanmadığınızdan ağır gelmiştir. Ben bu ürüne geçtiğimde kafamdan büyük bir yük indiğini anladım.

7.1 açtım ilk başlarda çok gürültülü gibi gelmişti bana ama 1 aydır kapadan kullanıyorum konser videolarında güzel oluyor örnek olarak queen Live aid vereyim. Çevresel sesi simüle ettiğinden dolayı.

Geri
Yukarı