Eksa E900 Pro vs mpow Air Wireless

beratslvi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Eksa E900 Pro almaya karar verdim. Ancak daha sonra mpow kulaklığı gördüm. Bu iki kulaklık arasında 20 dolar gibi bir fiyat farkı var. Biri kablolu biri kablosuz. Aradaki 20 dolarlık fiyat farkına mpow almak gerçekten değer mi? Kablosuz kulaklık takıntım yok tek amacım bilgisayar üzerinde arkadaşlarla FPS oyunları oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wireless modelinde herhangi bir değişiklik var mı bilmiyorum ancak kablolu Mpow Air SE alınır mı konusu açmıştım dün, E900 Pro'yu önerdiler orada.

Merhabalar. Eksa E900 Pro almaya karar verdim. Ancak daha sonra mpow kulaklığı gördüm. Bu iki kulaklık arasında 20 dolar gibi bir fiyat farkı var. Biri kablolu biri kablosuz. Aradaki 20 dolarlık fiyat farkına mpow almak gerçekten değer mi? Kablosuz kulaklık takıntım yok tek amacım bilgisayar üzerinde arkadaşlarla FPS oyunları oynamak.

Ben de aynı durumdayım aradaki farka değer mi? (kablosuz takıntım yok.)

Hocam inanın fiyat farkına sonuna kadar değer. Pro Wireless modeli şu an Void Pro'dan bile daha iyi bir kulaklık. Aldığıma çok çok memnunum. 12 saat kullanımda üzmedi. En ufak ağrı yapmadı. Ses kalitesi muazzam. İncelememi okursanız genel kıyaslamayı görürsünüz. Kendisi E900 Pro modelinden çok daha üstündür.

Hocam inanın fiyat farkına sonuna kadar değer. Pro Wireless modeli şu an Void Pro'dan bile daha iyi bir kulaklık. Aldığıma çok çok memnunum. 12 saat kullanımda üzmedi. En ufak ağrı yapmadı. Ses kalitesi muazzam. İncelememi okursanız genel kıyaslamayı görürsünüz. Kendisi E900 Pro modelinden çok daha üstündür.

Hocam peki oyunlarda üzer mi? Valorant gibi PUBG gibi oyunlarda özellikle.

Hocam peki oyunlarda üzer mi? Valorant gibi PUBG gibi oyunlarda özellikle.
Yani hocam bundan önce void kullandığım için mükemmel falan diyemiyorum ancak üzmeyecek düzeyde. Surround max moduna aldığımızda yer tespit etme konusunda voidi geçiyor ancak ses kalitesi berbat bir hal alıyor. Normal surroundla ise gayet yeterli. Bir void değil ancak ortalamanın üstü bir ses kasmaya sahip kendisi.

Geri
Yukarı