Eksen Bilgisayar Güvenilir mi ?

Ferhatcan Özcan

Hectopat
Daha fazla  
Eksen Bilgisayar güvenilir mi ? Sinerjiden toplayacaktım ama Eksende kapıda ödeme seçeneği olduğu için ikileme düştüm. Sizce bu 2 site arasından sistemi hangisinden toplamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ekran kartı aldım aynı gün kargolandı ve eve geldi, yıllardır satış yapan bir site zaten bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Komple sistem toplayacaksanız Sinerji daha iyi olur çünkü parçaları test edip gönderiyorlar.

Biz her zaman parçaların fiyatlarının en uygun olan yerden alınmasını ve sistemin montajının sizin tarafınızdan eğer bilmiyorsanız sizin yanınızda bilen birisi tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Eksen de sinerji de güvenilir parça alabileceğiniz firmalar. Sinerji daha iyi topluyor diye biliyorum.

İkisi de değil. Inventus. +5000 TL'lik sistem toplattım. Kargolattım. Gayet güzel bütün bileşenlerini tek tek test edip, kablolamasını da yapıp 2 günde İstanbul'dan İzmir'e çiçek gibi yolladılar. Sistemi toplarken öneri istedim. Ona da ertesi gün yanıt döndüler. Ne zaman mail atıp soru sorsam en geç ertesi gün cevap aldım. Kesinlikle Inventus. Eksen ise tamamen onlardan alacağım parçalarla toplatacağım sistemi test yapmak için bile illa onlardan işletim sistemi almamı şart koştu aksi taktirde 5000 liralık sisteme test bile yapmazlarmış ve sorun olursa da kendim servise yollamalıymışım. Taktir sizin...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı