Eksen Bilgisayar Maas Karti Odeme Sorunu

kaanxx95

Kilopat
Merhaba dostlar. Eksen bilgisayardan GT1030 alacaktim. Bir baktim ki Akbank kartina taksit imkani varmis. Saat 20:00 civariydi. Bende de Akbank Neo maas karti vardi. Bilgileri girdim en son telefondan sifre istedi girdim ve onayladim ancak su hatayi verdi:
Adsız.png

Bunun nedeni maas kartlarina taksit yapilmamasindan mi kaynaklaniyor?
Ha bu arada teslim alirken kapida pos ile odeme secenegide varmis. Alttaki linke gore boyle bi ozellik mevcut bunu kullanabilir miyim?
Neo Kart Taksit Kullanımı | Pos Özellikleri | Akbank Pos | Akbank

Akbank müşteri hizmetlerini arayıp internet alışverişi için onay verebilirsiniz. Ama bildiğim kadarı ile taksit olarak değil de direkt nakit olarak işlem yapıyor. Yanılıyor da olabilirim. Arayıp öğrenebilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetlerini arayıp internet alışverişi için onay verebilirsiniz. Ama bildiğim kadarı ile taksit olarak değil de direkt nakit olarak işlem yapıyor. Yanılıyor da olabilirim. Arayıp öğrenebilirsiniz.
Mesaj gonderdim. Soyle bir cevap geldi: "Talebiniz alinmistir. **** ile biten NEO'nuz ile 31 Ocak 2018'den sonra da internetten alisverise devam edebileceksiniz."
Bunu anlamadim? Ne zaman aktif olacak simdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı