Ekşi Sözlük API

Evilmonster

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Merhaba, uzun zaman önce üzerinde çalıştığım Ekşi Sözlük API'sini sizlerle paylaşmak istedim. Arama yapabilir, başlıkları ve gündemi çekebilir, debelere göz atabilirsiniz.

Orijinal projede .NET 5.0 kullanıyorum fakat isterseniz .NET Core veya Standard'a çekebilirsiniz.

Örnek Kod:
var popularTopics = new ThreadService().GetFromTopics(ThreadCategory.POPULAR);

İstediğiniz bir özellik varsa ve zamanım olursa ekleme yapabilirim, API'nin işinize yarayacağını umuyorum :)
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun zaman önce üzerinde çalıştığım ekşi sözlük API'sini sizlerle paylaşmak istedim. Arama yapabilir, başlıkları ve gündemi çekebilir, debelere göz atabilirsiniz.

Orijinal projede .NET 5.0 kullanıyorum fakat isterseniz .NET Core veya Standard'a çekebilirsiniz.

Örnek kod:
var popularTopics = new ThreadService().GetFromTopics(ThreadCategory.POPULAR);

İstediğiniz bir özellik varsa ve zamanım olursa ekleme yapabilirim, API'nin işinize yarayacağını umuyorum :)
İyi sosyaller.

Peki, bu özellikle 5 yıldır beklediğim yazarlık onayı olur mu?🥲 Projenizi beğendim,taktir ettim bu arada.

Peki, bu özellikle 5 yıldır beklediğim yazarlık onayı olur mu?
Keşke olsaydı :)

Sadece veri çekebiliyorsunuz şu anda.

🥲 Projenizi beğendim,taktir ettim bu arada.
Sağ olun.

Açıklamalar eksik. Kısa bir README.md dosyası oluşturursanız çok tatlı olur.
Aynen guzel bir dokümantasyon eklenmesi lazım, ayrıca kodlarında yorum satırları olursa kullanan kişiye entegresinde kolaylık sağlamış olursunuz.

Önerileriniz için teşekkürler, an itibarıyla README'yi eklemiş bulunuyorum. Kod açıklamalarını da bir sonraki düzeltemede ekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı