Ekşi Sözlük çaylaklık ne zaman biter?

En iyi ihtimalle 1 sene.
Bu süre çok uzun olduğu için;
Girdiğin entrylerin doğru düzgün olduğuna, bilgi içerikli olduğuna falan özen göster. Yazarlar istediği gibi saçmalıyor diye sen de saçma sapan şeyler yazma, 1 sene beklersin sıran gelir onaylanmazsan o sıraya tekrar girmen gerekir.

5 senedir caylagim. Sacma sapan bir listesi var. 36 binden en fazla 19 bine dusebildim. Adminler kötü. Sadece her gun giris yapmaya calis baska bir sey yapma. Bilgi toplulugu falan filan yalan. Adamlar sacmalayip, kufur edip goygoy yapiyorlar. Hani nerde bilgi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O çok basamaklı sıralama bitince tekrar sıraya girmek demek... Düşmanıma istemem.

İşte o yüzden dedim, ilk 10 entry'yi gerekirse ansiklopediden bakıp girmek lazım, yoksa yazarların yazdığına bakıp yazarsa 10 yıl sürer :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte o yüzden dedim, ilk 10 entry'yi gerekirse ansiklopediden bakıp girmek lazım, yoksa yazarların yazdığına bakıp yazarsa 10 yıl sürer :D.
Benim arkadaşım 35 binden 30 bine 4-5 ayda inmişti. 1 yılda pek mümkün gibi gelmedi. Anlatıyordu bana. Gün geliyor 100 azalıyor, gün geliyor 50 artıyor.

Benim arkadaşım 35 binden 30 bine 4-5 ayda inmişti. 1 yılda pek mümkün gibi gelmedi. Anlatıyordu bana. Gün geliyor 100 azalıyor, gün geliyor 50 artıyor.

Ben çok uzun önce yazar olmuştum, 9-10 ay gibi sürmüştü de doğru diyorsun, şimdi kayıt olma sayısı çok artmıştır. Zaten herkesin ortak fikri algoritmanın nasıl çalıştığını kimsenin bilmemesi :D.

Her gün mümkünse bir entry girin. Beğendiğiniz Entry'leri favorilerin ve şukulayın.
Bunlar yapmazsanız en azından her gün giriş yapın. Algoritma böyle işliyor, hızlandırma amaçlı eylemleri tamamlayın.

Geri
Yukarı