Eksik lego parçaları gönderilir mi?

Rahman_Burak58

Decapat
Daha fazla  
Kuzenim neredeyse 25 set içeren parçalar verdi üşenmedim çoğu seti buldum ve parçalarını ayırmaya başladım ama setlerden bazı parçalar eksik. Şimdilik 150+ parça eksik. Legonun kendi sitesinden ücretsiz eksik parça talebinde bulunabiliyorum ama bu kadar fazla parçayı gönderirler mi?

Setlere göre içerisinden eksik çıkma olasılığı olan parçalar ve parça sayıları belirleniyor. Yani herhangi bir set aldığında 10-20 parçanın eksik çıkma gibi bir durumu olamaz. 150 parçayı göndereceklerini hiç sanmıyorum. Muhtemelen büyük bir kısmını ya kaybettin ya da dikkatli aramadın.

Setlere göre içerisinden eksik çıkma olasılığı olan parçalar ve parça sayıları belirleniyor. Yani herhangi bir set aldığında 10-20 parçanın eksik çıkma gibi bir durumu olamaz. 150 parçayı göndereceklerini hiç sanmıyorum. Muhtemelen büyük bir kısmını ya kaybettin ya da dikkatli aramadın.

Bütün setleri ayırdıktan sonra kontrol edeceğim çocuk düzgün bakamamış zaten çoğunu o kaybetmiştir bana verdiğinden beri dolapta duruyor kaybettiğimi hiç sanmıyorum.

Farklı maillerden isteyebilirsiniz ama süreç hakkında (hangi bilgileri istedikleri hakkında) fikrim yok.

Geri
Yukarı